Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak normális párt? Mert füvezem?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátom van, szerintük nagyon szép vagyok, okos, intelligens, barátságos, vicces és jó társaság. Jól is tanulok, külföldön, a Toulouse-i INP-n, így több nyelven is tudok. Viszont 2 hetente elszívok egy füves cigit, ez lehet a baj?


22/L


2010. jún. 9. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

nem hiszem, hogy ezért nem találsz magadnak barátot.

de ettől függetlenül leállhatnál a füvezéssel.

2010. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
nem
2010. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 nielindi ***** válasza:
76%
nem.
2010. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
nem
2010. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd abba a füvezést!!! Nekem sem kellene drogos lány. Hiába "csak" füves... Ugye tudod, h a fű úgymond kapudrog??? Nem akarok olyan csajt, akinek ilyen nagy esélye van arra, hogy akár később szurkálja magát!!! FÚÚÚJ!!!
2010. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

20:11: Miért álljak le? Hisz jól tanulok így is, és jót tesz az asztmámnak is.

Viszont ha nem a fű a baj akkor mi? :(

2010. jún. 9. 20:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Okos, szép, és még nő is??? Ez azért elriaszthat minket. Persze nem ismerhetünk pontosan.
2010. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
marha jót tehet az aszthmádnak... orvos is igazolta? legalább lenyomoznának IP alapján és mennél a bíróság elé egy kis fejmosásra... ott kb lesz@rják h milyen jót tesz a betegségednek és h milyen jó tanuló vagy... mind1... hülyéknek áll a világ...
2010. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

20:21: heroinisták leszoktatására is alkalmas a fű, szóval nem hinném. :)



20:23: lehet ez a baj, mert egy barátnőm is olyasmi mint én, sőt még szebb is nálam és nincs pasija. :(

2010. jún. 9. 20:26
 10/22 A kérdező kommentje:
20:25: hmm, és miért is érdektelen számukra ha jót tesz nekem és emelem is az ország imázsát egy kicsit amit a hozzád hasonlók rombolnak? :) egyébként, orvos is igazolta, ő ajánlotta. Természetesen nem otthon, hanem Franciaországban, itt kicsit felvilágosultabbak az emberek. :)
2010. jún. 9. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!