Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen helyzet már ez? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzet már ez? Most komolyan, tudom hogy betegesen féltékeny vagyok. De mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom 20éves, és ő is jövőre érettségizne, mert neki már van 1 szakmája, de sajna bukott igy megismételte a 11.évet.

Szoval most is 11.es.

Én iskolát váltottam ő a régi sulimban maradt, ott ismerkedtünk meg.

Én félévkor jöttem el, megbuktam matekból...meg egyéb más okok miatt, nem ez a lényeg. Ebben a suliba jól tanulok, őt is átvették volna félévkor, mondtam hogy jöjjön de nemjött mert az anyjáékra hallgatott, ott maradt.

Ugyanaz a matektanárja mint aki nekem volt.

A barátom most 2,4 re áll matekból és a tanár meg akarja húzni, felelnie kell pénteken a kettesért:O)

És lehet hogy angolbol is megvágják.

Én sajnálom is meg nem is... mert nem hallgatott rám, megérdemli.

De aztmondta a megint bukik, akkor jövőre elmegy melózni. Ja csak hogy elég féltékeny típus vagyok, és félek hogy a melóhelyen talál valaki mást és megcsal. Vagy tönkre fog menni a kapcsolatunk mert sokat dolgozik majd, és nem lesz rám ideje.

Baromira haragszom a szüleire mert ez a z ő hibájuk is, ők tömték tele a fejét, hogy ne váltson sulit, Tessék itt az eredménye


2010. jún. 8. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"meg buta is" - hogy mondhatsz ilyet a szerelmedre? Ennyire nem tiszteled őt? Amúgy meg a suliban is találhatna magának más lányt, nem csak ha elmegy dolgozni. Kicsit úgy hangzik, mintha nem bírnád elviselni, hogy nem azt teszi, és nem úgy ugrik ahogy te szeretnéd...
2010. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!