Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem ezt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

van 1 pasim 1 hete. Fent voltam nála. Elvoltunk minden, és amikor szexelni akart velem, mondtam neki h én most nem. Aztán egy kis idő múlva mindig azt mondta hogy álmos, magyarul menjek el. Ez kétszer fordult elő. Szerethet vagy nem?

Mások gondom : ha 1 pasi nem kapja meg egy nőtől amit akar akkor továbblép. Én nem akarok lefeküdni vele még, félek hogy ezt másnál akarja megkapni. Írjatok ezekre valamit légyszi köszi

Jah és ha fent vok nem ír rám msn-en


2010. jún. 7. 13:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Mindenki azt írja hogy bírja hónapokig, fél évig, egy évig is. Vagy el se olvasod a válaszokat??


Leírom mégegyszer, olvasd el, és gondolkodj is kicsit. Aki szereti a másikat, az már annak is örül, ha együtt lehet vele. A szex egy tök mellékes dolog. Az majd jön amikor jönnie kell. Jó esetben majd hónapok múlva, amikor már biztos és kölcsönös a szerelem, amikor már kiderült, hogy jól érzik magukat együtt hosszú távon is. Aki már az első héten szexet akar, az egy csöppöt se szeret, és úgy kihasználna mint a franc. Te meg hagyod. Gratulálok. Mégegy ilyen könnyen kihasználható csajt biztos nem találna. Vagy te mindig így szoktad, először szex, aztán majd hátha együtt maradtok? Megsúgom: úgysem fogtok, mert ez nem szerelem.

2010. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
tyűűha! 18 éves vagy?? én azt hittem kb 15.. tuti hogy kihasznál a pasas! ne add ennyire alább női mivoltod!!!!!
2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

friss pipi husi egy "kiöregedő" f.asznak ..

Hozzád képest öreg ilyen gondolkodással.

Én 16 voltam amikor volt barátom 23 mult.. és egyáltalán nem sürgetett... pedig köztünk is 7 év volt. 2 évet jártunk. Mindig várt rám amikor kellett(mütétem volt meg hasonlok..) , sose eröltetett semmit.

2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az ostoba tyúkeszű válaszaid alapján kezdem úgy érezni, hogy ez egy oltári nagy kamukérdés... Amúgy te tényleg nem érzed az iróniát azzal az 1 héttel? Őszintén! Ez a rengeteg süket kitérő válasz; olyan lehet az agyad felszíne, mint a tekegolyó xD 18 évesen ott tartasz, ahol egy koraérett 8 éves (sem) :D
2010. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Sztem te tiszta hülye vagy!!!Én 6 éve vagyok a párommal és 4hónap után feküdtem le vele elsőnek.Te meg itt egy hét együttjárásért rinyálsz!Nem lehetséges hogy te akarod?Ribikém! 26/L
2010. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
nem rinyálok semmiért :D:D
2010. jún. 7. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!