Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem ezt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

van 1 pasim 1 hete. Fent voltam nála. Elvoltunk minden, és amikor szexelni akart velem, mondtam neki h én most nem. Aztán egy kis idő múlva mindig azt mondta hogy álmos, magyarul menjek el. Ez kétszer fordult elő. Szerethet vagy nem?

Mások gondom : ha 1 pasi nem kapja meg egy nőtől amit akar akkor továbblép. Én nem akarok lefeküdni vele még, félek hogy ezt másnál akarja megkapni. Írjatok ezekre valamit légyszi köszi

Jah és ha fent vok nem ír rám msn-en


2010. jún. 7. 13:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

de lehet hogy ő épp olyan hogy akit kíván azt akarja meg minden. És nem bírja ki.

A másik meg h természetes dolog ha kívánja, és mondom : ha nem adom meg neki keresni fog mást

2010. jún. 7. 13:45
 22/36 anonim ***** válasza:
Te csak írod a hülyeségeidet, hiába ír akárki akármit. Fogd már fel hogy csak meg akar dugni!!! Hogy lehetsz ennyire hülye???
2010. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
de már 1 hete vár. És már hiányzik neki érthető h akarja nem?
2010. jún. 7. 13:46
 24/36 anonim ***** válasza:
Ha keres mást, akkor tényleg k.rvára szerethetett.
2010. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
1 hét lószar. Ha 1 év után már türelmetlen, azt meg lehet érteni. 1 hét után egy normális lány nem fekszik le egy pasival. Egy normális pasi meg örül hogy a csajjal lehet, és nem erőltet semmit, hanem vár a lányra, hogy ő szóljon amikor készen áll rá.
2010. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Mi van az agyad helyén?

Miaz hogy mivan ha ö olyan hogy kíván és... Mindenki kívánja a szerelmét , de aki CSAK kívánja és nem VÁRJA TÜRELEMMEL az nem is a szerelme.. ezt jólenne felfognod. Ha vár és nem pár napot hanem minumum jóóó pár hetet, hónapot AKKOR SZERET ÉS TISZTEL ÉS MEGÉRDEMEL ..

2010. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
dehát egyik pasi sem bírja hetekig főleg az nem aki rendszeresen....
2010. jún. 7. 13:54
 28/36 anonim ***** válasza:
de kibírja. vagy önkielégít vagy pettingeltek de egy ilyennek aki még keresni sem keres meg elküld azt az örömöt sem adnám meg.
2010. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
lehet vámpír mint Edward XD azért nem ölelget mert ki akarja szívni a véredet hehehe :D am sztem is jobban járnál mással...hány éves vagy? és a pasi?
2010. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
én 18 ő pedig 25
2010. jún. 7. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!