Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem ezt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

van 1 pasim 1 hete. Fent voltam nála. Elvoltunk minden, és amikor szexelni akart velem, mondtam neki h én most nem. Aztán egy kis idő múlva mindig azt mondta hogy álmos, magyarul menjek el. Ez kétszer fordult elő. Szerethet vagy nem?

Mások gondom : ha 1 pasi nem kapja meg egy nőtől amit akar akkor továbblép. Én nem akarok lefeküdni vele még, félek hogy ezt másnál akarja megkapni. Írjatok ezekre valamit légyszi köszi

Jah és ha fent vok nem ír rám msn-en


2010. jún. 7. 13:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akar fektetni, szabadulni kell az ilyentől..
2010. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég egyértelmű? Meg akart dugni, rájött hogy nem tud és dob. Amúgy mit jelent hogy elvoltatok? Előjáték?
2010. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
elég butuska vagy... ez a pasi csak meg akar d*gni!! nem veszed észre? sztem hagyd ott! most. azonnal.
2010. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Azért ne add oda magad neki , hogy nehogy máshoz menjen. Inkább menjen máshoz, de Téged nem érdemel meg az ilyen.
2010. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
ha pedig olyan buta vagy hogy ezért oda adod magad neki akkor megis érdemel meg te is , hogy ezt teszi veled.
2010. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
az elvoltunk az azt jelenti hogy beszélgettünk ittunk tv-tünk stb. Azt mondja azért menjek mert így rossz hogy ott vagyok mellette és kíván de nem csinálhat semmit velem. Azt mondta ezért jobb ha elmegyek, mert így csak kínzom. De volt egy elbeszélgetésem az anyjával és ő is mondta h engem szeret.
2010. jún. 7. 13:29
 7/36 anonim ***** válasza:
Ez vicc :D . Te ha szeretsz valakit, elküldöd?
2010. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ha úgy gondolod hogy szeret , akkor az Isten se fogja elhitetni itt veled, hogy nem így van. Pedig a leírtakból úgy tűnik, de hát, te tudod..
2010. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Anyuci is beszáll a fia csajszerzésébe. Ez érdekes. Segít neki, hogy megdugjon csajokat:D

Szarj az anyjára is, hagyd ott a srácot.

2010. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
meg azt mondja azért nem ölelget meg puszilgat mert akkor rámgerjed. Van ilyen?
2010. jún. 7. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!