Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem ezt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

van 1 pasim 1 hete. Fent voltam nála. Elvoltunk minden, és amikor szexelni akart velem, mondtam neki h én most nem. Aztán egy kis idő múlva mindig azt mondta hogy álmos, magyarul menjek el. Ez kétszer fordult elő. Szerethet vagy nem?

Mások gondom : ha 1 pasi nem kapja meg egy nőtől amit akar akkor továbblép. Én nem akarok lefeküdni vele még, félek hogy ezt másnál akarja megkapni. Írjatok ezekre valamit légyszi köszi

Jah és ha fent vok nem ír rám msn-en


2010. jún. 7. 13:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam a pasimnak, hogy bocsi, de nem lesz este semmi, azt mondta, ahogy én szeretném, de egész este ölelkezve aludtunk, el nem küldött volna semmi pénzért!!
2010. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Én fél év után feküdtem le az egyik barátnőmmel. Addig ugyanúgy együtt aludtunk, stb. Kívántam mint állat, de tiszteltem annyira, hogy ne teperjem le.

Nincs akaratereje a barátodnak. :)

2010. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Elküld, msn-en se ír, miután megtudta hogy nem akarsz lefeküdni vele. Kicsit gondolkodhatnál.

Utolsó kérdésedre: nincs ilyen. Ha valaki szeret valakit, az egy érintésnek is nagyon örül és megvárja amíg a másik is akar többet. Aki erőszakoskodik, meg sietteti a dolgot, az csak szexet akar.

2010. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy sztem csak szexet akar, azt mondta nem. És utána dob. Ez az én véleményem. Sztem ki kéne próbálnom. Lefekszek vele, aztán ha dob akkor úgy fogom fel h legalább jó volt meg minden, ha nem akkor meg együtt maradunk. Ezt ne csináljam meg szerintetek?
2010. jún. 7. 13:37
 15/36 anonim ***** válasza:
Te ennyire hülye vagy? Semmit nem jelent neked ha lefekszel valakivel? A k.rvák csinálják ezt.
2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
nekem jelent mert én szeretem, de erre h megtudjam h mit akar csak ez a megoldás
2010. jún. 7. 13:41
 17/36 anonim ***** válasza:

nem nem csak ez a megoldás...

Ha nem fekszel le vele, úgyis megtudod, bár már most is észrevehetnéd mert már most nem érdekled. MÁR MEGTUDTAD , ÉRTED?

2010. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
van barátom, több mint egy éve.. gyakorlatilag 10 percenként áll neki... nyilvánvalóan mert kíván. ennek ellenére nem csak szeretkezünk. olyan nincs, h nem tudja magát megtartóztatni... beszélj vele, vagy keress mást.
2010. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem elég egyértelmű hogy mit akar? És egy hét után le akarsz vele feküdni, amikor a hülye is látja hogy csak arra kellesz neki? Akkor csak feküdj, had használjon ki.

De gondolkodni azt látom nem tudsz. Ha te szeretsz valakit, és ő még nem akar veled lefeküdni, te otthagyod, elküldöd, hozzá se szólsz? Vagy örülsz hogy vele lehetsz és megvárod amíg ő is akarja? Nem hiszem el hogy nem látod hogy csak meg akar egyszer dugni.

2010. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

erre pont, hogy NEM EZ a megoldás!

Én a helyedben váratnám pár hónapig és ha kibírja, még mindig együtt vagytok és változtat is a viselkedésén, akkor tutira nem csak a szexért kellesz neki.

Szóval beszélj vele, hogy te még nem akarod, de attól ne legyen ilyen veled. "Ha szeretsz, vársz rám" én ezt mondanám.

2010. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!