Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan építsem le azt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem le azt akinek tetszek, és nyomul rám, de nekem nem tetszik? Annyira kínos.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ezeken nem tudom, miért kell annyira fenn akadni..

ha nem érdekel, akkor miért nem tudod neki lazán megmondani minden kertelés nélkül?

ha tetszik valaki, és valami más gond van, akkor oké, hogy kicsit szorong az ember..de ha egyáltalán nem érdekli, sőt még idegesíti is..akkor bármit mondhatsz neki:D

egszerűen mondd meg neki hogy te most nem akarsz kapcsolatot..megérti ha nem egy fogyatékos:)

2010. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

viselkedj egy kicsit felnőttként!

ülj le vele beszélgetni és szemtől szembe mond meg neki hogy sajnálod de neked nem tetszik. Meg fogja érteni.

2010. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,de nem akarok vele leülni beszélgetni,találkozni se akarok.
2010. jún. 4. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is 4szem között mondd el neki, mivel nyomul rád biztosan összefutsz vele valamikor és mondd emg neki.Ha neten ismerkedtetek emg és úgy nyomul, akkor meg írd meg neki hogy nem szeretnél tőle semmit.

L18

2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy udvarias és érthető visszautasítást megérdemel.
2010. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!