Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt? Volt egy szeretőm, aki házas, s kb. másfél hónapja azt mondta, nem kéne tovább csinálnunk, mert kezd belém szeretni. Aztán, amikor közölte, hogy megváltozott közöttünk minden, most jó, félreálltam. Megkértem, ne hívjon, ne keressen.

Figyelt kérdés
Tegnap megszólalt a telefonom, ő volt az, és arról mesélt, hogy milyen jó volt együtt, és hogy gondol rám. Ma pedig bejött a munkahelyemre, teljesen váratlanul, és úgy nézett rám, mint azelőtt. Mikor azt kérdeztem, miért, ezt mondta: "Csak látni akartam, tényleg jól vagy-e! " Ezt most mire vegyem? 29/L
2010. jún. 4. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínű újra veled akar lenni,de gondolom csak titokban,ismerős a helyzeted
2010. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerős? Veled is történt ilyen?
2010. jún. 4. 18:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdést rosszul írtam: "amikor megváltozott közöttük minden..." a felesége és közte.
2010. jún. 4. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
egyértelmű anmikor zavaros a helyzet,felszívódik,meg a biztosat (feleség)megtartja,de téged meg csak Kúr amikor akar,kényelmes egy helyzet.....
2010. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,történt
2010. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit csináltál? Hogy értelmezted?
2010. jún. 4. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen....mondjuk mi csak "összejártunk" nem volt neki senkije...és mi is azért hagytuk abba ezt az egészet,mert kezdett belém szeretni,és úgy gondolta,hogy jobb lesz külön....aztán lett neki egy barátnője,akit elhagyott,végülis miattam...akkor is szexeltünk, de azt mondta,hogy fél attól,hogy belém szeret,mert ugye nincs sokat itthon..messze dolgozik...és fél,hogy megcsalnám..és így abbahagytuk...de akkor Ő is keresett engem...és teljesen kivoltam,mert én sem tudtam hova tenni ezt az egész szituációt...azóta van neki egy barátnője...most sem a leglelkesebb...azóta is keres...
2010. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!