Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelőtlenség hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlenség hosszútávú kapcsolatban óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés

Ha hormonális fogamzásgátlás egészségügyi okokból nem jöhet szóba.

Ha a pár mindkét tagjának megfelel így.


Csak mert sokszor hallani, akkor is meg kell próbálni a gyógyszert, ha elvileg nem lehet, mert változó mértékű a hormontartalmuk, csak ki kell kisérletezni.

Illetve hogy az óvszer nem biztonságos annyira, mint a tabletta, felelős nő nem bízza a párjára a védekezést.

Illetve hogy hosszútávú kapcsolatban/házasságban az óvszerhasználat a bizalmatlanság jele.


2017. dec. 19. 20:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Előre gondolkodó ember nem szüli sorra a gyerekeket amíg nincs a lehető legstabilabb anyagi helyzetben, akármilyen szerelmes is.
2017. dec. 19. 21:42
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Se így, se úgy nem lesz jó, sajnos nagyon gyerekcipőben jár a normális fogamzásgátlás. Van lehetőség 1 ami szétveri a hormonháztartást és lehetőség kettő ami egy primitív műanyagszármazék a bránerre és az alapötlet még a kígyóbél volt párszáz évvel ezelőttről (roppant civilizált). Nagyszerű, egyik jobb, mint a másik. Ennyit tud a XXI.század
2017. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezek hülyeségek. Sokan szeretnek beleszólni más magánéletébe.. De felesleges.

Ha nektek megfelel az óvszer, nem zavar, jól tudjátok használni, nincsenek balesetek, akkor miért ne?

Nagyjából ugyanolyan biztonságos, mint a fogamzásgátló.

Annyi a külöbség, hogy nem cseszed szét a szervezeted vele.

Szerintem jó megoldás az óvszer is, bár nyilván bizonyos helyzetekben nem a legjobb,de összeségében nincs vele baj szerintem.

Bizalmatlan dolognak sem tartom, ha a hormon tartalmú dolgok nem jöhetnek szóba, akkor más biztonságos opció nem marad.

2017. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

"Hihetetlen, hogy a terhességre és a gyerekre úgy tekintenek tartós kapcsolatban élő, elvileg szerelmes emberek, mint valami betegségre, nő testét megfertőző parazitára, életet elrontó dologra. "


gondolom férfi vagy, úgy könnyű osztani az észt és más fszával verni a csalánt.

egyik nőnek sem az az álma, hogy évente szülje sorra a gyerekeket.

a felelős családtervezés nagyon fontos ma, természetes , hogy védekezik az ember, ha nem szeretne gyereket egyelőre.

2017. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem jó megoldás az óvszer"


Na ja és a padló is jó aludni...

2017. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
A férjemmel az elejétől kezdve óvszerrel védekeztünk, mert nem szerettem volna gyógyszert szedni. Ő ezt elfogadta és sose panaszkodott, hogy rossz lenne neki. Az elején bènáztunk 2x (akkor ő 19 én 16 voltam), de azóta se volt problémánk. Mikor elődöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor elhagytuk, de így is előtte 7 évig használtuk. Barátnőmèk szintén így védekeznek már 10 éve. Szóval nem ritka és cseppet sem felelőtlenség.
2017. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen felelőtlenség, hogy a hozzád hasonlóknak is van szavazati joguk!
2017. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha már ilyen kardinális kérdés, miért nem mentek el a nőgyógyászhoz? Ő tudna hiteles választ adni arra, hogy érdemes-e "kísérletezni" a gyógyszerrel (kétlem), fel tudna világosítani a gyógyszer és az óvszer biztonságosságáról, esetleg tudna ezen a kettőn kívül más lehetőségeket ajánlani.

Talán jobb, mint random idegenek félig trollkodós válaszai alapján dönteni, megkockáztatva egy nem kívánt terhességet...


Mindezen túl, én gyógyszert szedek, de ilyen hülye érveket, mint amiket te az utolsó két sorban írtál, még életemben nem láttam.....

2017. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

"Hihetetlen, hogy a terhességre és a gyerekre úgy tekintenek tartós kapcsolatban élő, elvileg szerelmes emberek, mint valami betegségre, nő testét megfertőző parazitára, életet elrontó dologra. "


Mi ezen olyan hihetetlen? Komolyan kérdezem. Szerelmes vagyok a páromba, tartós a kapcsolatunk, a gyerekre meg pontosan úgy gondolok, mint ahogy írtad.

Ez miért hihetetlen?

Imádni kell a gyerekeket ahhoz, hogy szerelmes lehess, vagy mi? :D

2017. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!