Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A harag megdermeszti a szívem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harag megdermeszti a szívem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A csalódások annyira keménnyé tettek, hogy már én is alig tudom elhinni.

Lány létemre lassan férfiként gondolkozok, cinikus, szkeptikus és túlságosan racionális vagyok. Lassan az a maradék romantika is eltűnik belőlem, ami maradt.


2010. jún. 2. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Az evolúció magasabb fokára léptél. Üdv a klubban =)
2010. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha egy nő sokat csalódott, akkor férfiként kezd el gondolkozni, ha pedig egy férfival történik ugyanez, akkor nőként? Szerintem csak simán ki kelle heverned magadból a rossz élményeket, esetleg okosabb, tapasztaltabb vagy már, és nem tetszik neked az hogy a valóság nem csak élvezetekből áll. Rossz emberismerő is lehetsz ha ennyi csalódásod volt...
2010. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

írj róla egy verset. "a harag megdermeszti a szívem" :D ez jó :D

olvass el néhány romantikus regényt.

2010. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt sok csalódásom, mégis úgy érzem ezek miatt átestem egy ponton. Velem már ezt a rózsaszín őrületet nem lehet megetetni. Csak néha azt hiszem érzelmileg teljesen elbutulok...
2010. jún. 2. 15:43
 5/10 gabriell88 ***** válasza:

22 éves lány vagyok.. ugyan ezzel a "problémával" csak én már eljutottam arra szintre is hogyha csalódás ér, nem tudok már rajta sirni sem.Most lett vége a kapcsolatomnak 2 hete és senkit nemszerettem eddig úgy, mint őt,elhagyott.. és nem tudtam sirni sőt először csak üresnek éreztem magam aztán már az is megszünt, még rám tör néha h hiányzik, de semmi más...

És így visszagondolva egyiket sem bántam meg, mert mindegyikből tanultam egy kicsit..viszont ezel az ugymond elvárásaim is megnőttek:D már igazán megválogatom azt akivel hosszabb távra tervezhetek...ez a felnőtté válás része sztem:)

2010. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez így van, sajnos, ezen úgy tűnik mindenki átesik, én is hasonló cipőben járok. Bár én haragot nem érzek, ez inkább egyfajta kiábrándultság, keserűség. De nem szabad leragadni itt, valahogy tovább kell lépni, újra kinyílni.

25F

2010. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabriell88 ***** válasza:

22 éves lány vagyok, igen tovább kell lépni, ez tény, de hogy valaha is valakinek megfogok egyáltalán nyilni, hát még az most elég kilátástalan, tegnap tudtam meg h miket művelt a hátam mögött, teljesen kiábrándultam, mintha nem is abba az emberbe szerettem volna bele annó, soha senki nem bántott meg így ahogy ő... ilyen aljas patkány módon...

pedig volt már pár kapcsolatom előtte, és csaltak már meg, de így...soha nem csaltam meg őt, a lelkemet kitettem érte, ha mire felkelt készen volt a kaja, bíztam benne,ha haverjaival akart lenni, soha nem szóltam érte, ha nem volt rám ideje megértettem..és még is nem csak h a kapcsolatunk elejétől kezdve párhuzamosan másik nőkkel is volt, de mindegyik tudta h vagyok neki, egyszer rákérdeztem h megcsal e ,a szemembe hazudott,mosolygott és nézett nagy boci szemekkel h hisz szeret..

kavart az exel is, aki egyszer megkérdezte miért hívja őt át ha én vagyok neki, a válasz az volt h nem komoly..

összeakartunk költözni(de nem voltam komoly)olyan szinten képes manipulálni az embereket h a végén még te sajnálod őt h megcsalt, átvert, kihasznált, majd eldobott mint egy rongyot..soha nem felejtem ezt el...

2010. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó akár magamat hallanám. Azzal a kivétellel, hogy állítólag nem csalt meg engem. Bár ezt is alig tudom elhinni.

Nem tudok túllépni már mióta azon, hogy egy patkányt szerettem...

Kihasznált, hazudott, és utána elküldött a fenébe. Előtte meg így szeret úgy szeret.

2010. jún. 5. 20:13
 9/10 gabriell88 ***** válasza:

mi egyik napról a másikra szakítottunk, soha egy hangos vitánk nem volt egyik ete lejött értem és közölte h megszakít velem minden kapcsolatot az én érdekemben....

amikor kérdeztem miért az volt a válasza mit hazudjak,mit akarsz hallani:S na jah..

erről ennyit,ő nagyon aljas volt, ha ment valahova mindig szólt előtte nekem,persze utólag kiderült h hazudott h hova, de h fent tartsa a bizalmamat ilyen kitalált dolgokba is beavatott, a bizalmamra játszott, h minél hamarabb, minél nagyobb bizalmam legyen iránta, mert akkor csak neki fogok hinni, és ezt el is érte, na gyerekek ez a patkányság, mikor valaki direkt csinál ilyet, direk játszik az érzéseiddel, csak azért mert neki ez tetszik 26 éves léttére, én még ilyen emberrel soha de soha nem találkoztam, aki csak azért kezd bele egy kapcsolatba, h minél jobban kihasználjon valakit, úgy h a földig tiporja az érzéseit is...ezt nem lehet így elmondani...ne élje át ezt senki komolyan...mert hónapokon kersztül szerepet játszott, és én abba az emberbe lettem szerelmes, aki kedves volt megértő, figyelmes és türelmes, utólag rájöttem h csak a közelembe akart férkőzni, mikor megtörtént, egyszerűen eldobott..de tudod mit.. vagyokén olyan ember, mint ő sőőőt még különb és hidd el ezeket az embereket a sors is utol éri egyszer, mert boldog sosem lesz ...és akkor fogok én majd nevetni..

2010. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hidd el tudom mit érzel. Velem is ezt csinálták. Hitegetnek egy csomó ideig, utána meg kiderül,hogy az egész csak egy oltári nagy átverés volt. Te pedig szenvedhetsz ameddig csak akarsz, mert belehabarodtál teljesen...
2010. jún. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!