Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jogos a harag?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt elmentünk kicsit szórakozni... úgy kelet hazatámogatni, többször összeesett hányt... rohadt undorító volt.


Most összevesztem vele, mert úgy érzem sem férfi, nő meg végképp nem engedheti meg magának ezt a viselkedést... persze most meg jár az agyam jól tettem e?


Én 23 ő 22


2011. máj. 6. 11:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is undorítónak találom az efféle viselkedést mindkét nem esetében. Sosem értettem mi a jó benne... A barátnődnek meg gratulálok, legalább annyi esze lehetett volna, hogy nem előtted készíti ki magát.
2011. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem volt jogos.Láttad mennyit iszik,mégsem szóltál,csak utólag?Egyébként meg annyit iszik,amennyit akar,nem sok közöd van hozzá,ha nem tetszik elhagyod.Nem szeretem az alkoholt,mielőtt még valaki megkérdezi.:)22/F
2011. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jóhogy nem már én vagyok a hibás mert beállt. 22 éves létére ne én pátyolgassam már mennyit igyon. 16 lenne azt mondom ok de 22?????
2011. máj. 6. 11:14
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért odafigyelhettél volna te is. De végül is ő a hibás. Ha ez csak egyszer fordult elő, az még elnézhető. Ha többször, akkor gáz.
2011. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Uhh azért ez hihetetlen, hogy ti a csajt véditek. :O A kérdező nem a csaj apucikája, hogy megmondja mennyit igyon. Egy felnőtt embernek tudnia kéne hol a határ. :S És hogyne lenne már köze hozzá mennyit iszik, hiszen neki kellett hazacipelni meg hánytatni... -.- Bezzeg ha otthagyta volna részegen a szórakozóhelyen, akkor meg lehordanátok mindenféle szemétnek.
2011. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem is harag, hanem csalódott vagy... ami még rosszabb...

de nyilván szóvá kellett tenned, jól tetted. én is szóvá tenném:)

2011. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy undorító, gusztustalan, egy felnőtt nő tudhatná,hol a határ. DE a barátja vagy! nyilván ő is szégyelli magát, és nem arra van szüksége hogy a földbe döngöld! szóval szerintem rosszul tetted hogy veszekedtél vele, egyszer igazán elnézhetnéd neki (persze ha ez rendszeres lenne nyilván nem ezt mondanám, de mindenki megbotlik néha, es ha egyszer te veszted el a fejed nyilván jól esne ha tudnád hogy ő veled van, még ha meg is van a véleménye)
2011. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tegyük hozzá, hogy ez az eset azért fordítva gyakrabban fordul elő mármint hogy a lány van ott a barátja mellett szerintem mindenki hibáztat én is támogattam már a páromat jó az 5 év alatt talán háromszor de soha eszembe nem jutott volna, hogy ezért veszekedjek vele így is eléggé szégyellte magát. A véleményedet persze elmondhatod, de szerintem a veszekedés felesleges, hisz ez előfordulhat és persze nem vagy az apja ez teljesen jogos, de a párja vagy kicsit figyelhettél volna rá. Az meg hogy undorító? Ha beteg lesz is lehet, hogy hányni fog és esetleg ott kell lenned mellette...



22/N

2011. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

hibázhat*


előző voltam

2011. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Az meg hogy undorító? Ha beteg lesz is lehet, hogy hányni fog és esetleg ott kell lenned mellette... "


Szerintem itt nem az az undorító, hogy hányt a csaj, hanem hogy hullarészegre itta magát, maga ez a viselkedés undorító egy nőnél (A hányás már csak a részegség fokát jelzi). És tényleg nem a srácnak kéne figyelnie mennyit iszik a barátnője, a csaj már felnőtt, tudnia KÉNE hol a határ... Szerintem jogos, hogy haragszol rá, de nem szabad vele ezért összeveszni, most gondolom Ő is nagyon szégyelli magát, sajnos ezek előfordulnak néha... 19/F

2011. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!