Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jogos a harag?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt elmentünk kicsit szórakozni... úgy kelet hazatámogatni, többször összeesett hányt... rohadt undorító volt.


Most összevesztem vele, mert úgy érzem sem férfi, nő meg végképp nem engedheti meg magának ezt a viselkedést... persze most meg jár az agyam jól tettem e?


Én 23 ő 22


2011. máj. 6. 11:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Én nem sokszor ittam annyit, h hányjak, de amikor mégis, a barátnőm fogta a hajam és megpaskolgatta a hátam, nem gusztustalanozott. Én nem innám hullarészegre magam a barátommal, de ha véletlen mégis, kiakadnék, ha veszekedne. De ő nem is tenné, mert imád, tehetek akármit ellene :D


19L

2011. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
b*zdmeg!!! neked kellett volna rá odafigyelni! akkor nem lett volna ilyen szituáció!!! és most még össz is veszel vele, szegényt meg biztos bánja a dolog, hogy tehettél ilyet, úristen!!
2011. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondták páran, a csaj 22 éves

Ha rászólt volna, akkor azon vesztek volna össze, hogy miért félti ennyire, tudja, hol a határ, stb...

Teljesen mindegy.

Érdekes, hogy másokban van annyi tartás, hogy nem a pasijuk szeme láttára isszák le magukat...Undorító, mi abban a szép, ha egy nő, vagy egy férfi hányásig issza magát? Buli, oké, elmegy, de mindennek van határa...

Mindenképp a srác lenne rossz helyzetben. Ha rászólt volna, akkor azon vitatkoztak volna össze.

De elég ciki, hogy 22 évesen így viselkedik...

2011. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 liz100 válasza:
100%
szerintem jól tetted.
2011. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tetted. És a sok majom még a csajt védi. Azért tényleg tudni kell, hogy hol a határ. Barátom is iszik bulikban, de még egyszer sem volt olyan, hogy annyira részegre itta volna magát, hogy hányjon/ne tudjon járni.
2011. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
MEg miaz, hogy a srácnak kellett volna vigyázni? Ez egy felnőtt érett nő! Én 16 vagyok és én nem csinálok ilyeneket... Mindenki viselje tettei következményét!!!
2011. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%

hulye vagy ha e miatt dobod ki.

Miert ne engedhetne el magat egy kicsit?

Te is voltal mar beb'szva nem?

Ha nem alkoholista akkor nincs gond szerintem!

2011. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell kidobnia.

Emiatt hülyeség lenne

De elég kiábrándító ha látsz egy fiatal, csinos, ápolt nőt, aki a buli végén részegen fetreng a padlón a saját hányásában...

Na, ez már undorító.

Természetesen ne dobja ki, nem szakítóok, de a partnerünkkel szemben legalább ennyivel legyünk toleránsak.

Ha arra odafigyel, hogy kisminkelje magát egy buliba, akkor miért nem tud erre is odafigyelni?

Ez lenne a menő?

Ha saját magadat okádod le a pasid szeme láttára?

Ereszd el magad, oké, de na...

Azért te se díjaznád, ha valaki lusta, és két hétig nem fürdik, majd melléd ül a buszon... Olyankor nem mondanád, hogy lazítson:D

2011. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

ha a barátommal megyek bulizni akkor nem hagyom h sokat igyon..

szerintem egy párkapcsolatban oda kéne figyelni a másikra és nem csak a hülyeség után leteremteni.. tehettél volna valami ha ez téged zavar..

2011. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Minek kell bolhából elefántot csinálni? Megesett és kész, bárkivel előfordulhat. Nő létemre én is rúgtam már be egyszer, mégsem lettem kevesebb, aki meg azért elítél valakit, mert egyszer ilyet csinál az biztos, hogy egy tökéletes ember hibák nélkül... Szerintem nem tetted jól, hogy szóltál neki, ő is tudja, hogy nem cselekedett jól, emellett még meg is szégyeníted.
2011. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!