Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jogos a harag?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt elmentünk kicsit szórakozni... úgy kelet hazatámogatni, többször összeesett hányt... rohadt undorító volt.


Most összevesztem vele, mert úgy érzem sem férfi, nő meg végképp nem engedheti meg magának ezt a viselkedést... persze most meg jár az agyam jól tettem e?


Én 23 ő 22


2011. máj. 6. 11:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

eddig csak kétszer voltam hullarészeg.de minkét esetben nagyon szégyeltem magam..

am épp az egyik ilyen esetnél ismertem meg aznap a jelenlegi barátomat:D

2011. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

Én megmondtam már párszor a barátomnak, ha ő így viselkedne, én biztos, hogy azt is letagadnám, hogy a barátnője vagyok, egy ilyen undorító alakkal nem fogok együtt mutatkozni, majd a haverjai hazacipelik. Nincs joga hozzá, hogy ilyen hülye kellemetlen helyzetbe hozzon. Meg ha ahhoz, van esze, hogy tajt részegre igya magát, akkor ahhoz is legyen, hogy utána megoldja a hazajutást éppen vagy akármi mást. Nálam ez már mindennek a legalja.

21/L

2011. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne szóljak bele, hogy mennyit iszik, de azért tutujgassam, ha szétcsúszott...tudod mikor

21.26-os

2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed jobban magad hogy haragszol rá, és nem úgy hogy szereted, akkor azt mondom hajrá csináld tovább.
2011. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!