Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél évet jártam egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél évet jártam egy fiúval aki otthagyott egy másik lányért. Most egy év múltán még mindig van bennem harag. Ha beolvasnék neki az segítene?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam, h ne azt érezze h a sértettség beszél belőlem? Mert nem kioktatni akarom meg h jajj de bunkó voltál velem, hanem elmondani neki ami bennem összegyűlt. Szeretném ha tudná, h nekem ez fájt. Másképp nem tudok szabadulni ettől az érzéstől..De félek h hisztinek tűnne és azt hinné h vissza akarom kapni, pedig nem, de így nehéz lezárni magamban, h nem mondhattam el neki a véleményem.
2010. jún. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Már régen el kellett volna felejtened, mert ha még mindig be akarsz olvasni neki, az semmi mást nem jelent, hogy még minig érdekel.


ez a video nagyon tanulságos :

http://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA

2010. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy szerintem az embernek mindig van mondanivalója annak, aki még érdekli. TEgyük föl, hogy elmondod neki a véleményedet, akár el is beszélgettek...utána megint úgy éreznéd, hogy még lenne mit mondanod, amíg érzel a másik iránt, mindig ki akarod fejezni azt ami benned van...szerintem!
2010. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment. Írd le egy papírra ami bánt, és égesd el. Komolyan.

Ha 1 év után odamennél, az kicsit nevetségesen hatna. 2 hét még ok, de 1 év... Nem fogja szerintem túlzottan érdekelni, amitől csak még dühösebb leszel.

2010. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt csináltam amikor engem megcsaltak és vége lett, hogybaráti viszonyban maradtunk és amikor őt dobta ki egy másik lány, és ő szomorú volt, akkor bocsánatot kért tőlem, azokért ami fájdalmat nekem okozott, mert akkor fogta fel mit érezhettem, amikor ő ezt viszont kapta. és mondta hogy ő nem is bírna a barátja maradni annak a lánynak aki megcsalta, mint ahogy én neki barátja lettem és csodál érte, hogy erre képes voltam.hogy lehet ez. és ekkor éreztem elégtételt és tudtam magamban lezárni mindent.

de azért amikor azzal a csajjal elkezdett járni, direkt lefeküdtem vele, hogy az a csaj is meglegyen csalva. csak ők még jártak vagy 2 évet.

2010. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!