Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívből szerettem de otthagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívből szerettem de otthagyott:S Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 évig jártam egy lánnyal, és mindenben tökéletes volt számomra. Nagyon sokszor kitaláltuk egymás gondolatát, hogy mit akar a másik szavak nélkül. És azt hittem ő lesz a nagy ő legalábbis azt éreztem. Sokszor főztem neki vacsorát és sokszor ő elvitt ide oda mászkálni, bulizni. Nagyon jó volt együtt. De 4 hete egyik napról a másikra azt mondta hogy már nem szerelmes és a jó barátjaként tud már csak rám nézni. Na megszakadt a szívem. Azt hittem még nem értünk el a kapcsolatunk csúcspontjához és már a végén vagyunk.

Egyszer találkoztunk de hülyén bevallottam én még mindig szeretem, de ő azt mondta neki még nem volt ilyen hosszú kapcsolata és nem tudja hogy én vagyok-e neki az "igazi".

Olyan szerencsétlenül érzem magam, néha rám ír msn-en de tudom hogy nem akar semmit már, de én még mindig nagyon szeretem. Egyszerűen egy romantikusabb filmet nem tudok végignézni mert szarul esik.


Mi a francot kezdjek most? Tiltsam és töröljem azt ha jelentkezik akkor jelentkezzen? Vagy várjak, de az meg milyen már hogy bevallom a szerelmem ő meg azt mondja nem tudom.....


2011. júl. 30. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Férfi vagy basszus a büszkeségednél nincs fontosabb!!!

Ha kidobott hát kidobott, ne törj meg, ne könyörögj neki!!!!

Húzd ki magad, dülleszd ki a mellkasod és lépj tovább, mert ez az élet iskolája!

Majd egyszer rájön (ha rájön) hogy kit veszített veled!!



Törölni meg tiltani nem feltétlenül kell...

22/F

2011. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. Ezt fogom tenni mintha mise történt volna csinálom tovább a dolgaim. Csak belül minden csajban őt kerestem akivel eddig találkoztam és 2 randi is nagyon szarul sikerült. Az egyik ne vedd fel a másik ne válaszolj lett a telefonomban.
2011. júl. 30. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Ne is törődj vele. Lesz ezerszer jobb. Nem egy ilyen kislány.
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha becsap, azért, ha őszinte, azért gonosz.
2011. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom de iszonyat nehéz:S Állandóan rá gondolok :S
2011. júl. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!