Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor enyhül a harag?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan helyzetben, amikor a szakítást követően (annak ellenére, hogy titeket bántottak meg és nem ti kezdeményeztétek a szakítást) az egykori párotok haragudott rátok? Megkerestétek egy kis idő után, esetleg ki is békültetek? Ha igen, mennyi időbe telt? Egyáltalán érdemes ilyenkor kezdeményezni, vagy célszerűbb megvárni, míg a másik jelentkezik, miután a negatív érzéseit feldolgozta?
2011. febr. 25. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem addig kell ütni a vasat amíg meleg! TÖK mindegy, h ki kezdeményez! de ne hagyd h lecsillapodjanak az érzések,mert akk elfelejt, rájön h van élet nélküled..elkezd pasizni v csajozni és neked pápá... egyébként én is ilyen helyzetben vagyok. mi is szenvedünk...csak mind a ketten makacskodunk..van h én keresem őt, de nem akar talizni, van h ő engem, de dacból mondom, h nem érek rá.. szar helyzet, én tudom..

18l

2011. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, de mi van akkor, ha a haragos fél abszolút megtagad mindenféle kommunikációt és teljes mértékig elutasító?
2011. febr. 25. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:

hát barátom is makacskodott 3-4hétig kb, leszartam, mindig benyomultam... aztán most tudod mi van?? h belefáradtam....

a próbálkozós szerepet most pedig ő játsza... de engem hidegen hagy.... vissza kell szerezni a büszkeséget.... aztán....majd lesz vmi..

2011. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy barátom 1 éve, ő 18 éves, én 21. Valószínű ez a "korkülönbség" az oka annak, hogy akkor is ő sértődik meg a vitákban, amikor nekem kellene - és ezt a saját barátai is így látják, nem csak én.

Volt egy olyan eset, hogy sétáltunk haza hozzá egy buli után, úgy volt, hogy nála alszok. Csendben sétáltunk, már fáradtak voltunk, részegek is picit, minél hamarabb haza akartunk érni. Egyszer csak elkezdett velem kiabálni, hogy én biztosan megcsalom, takarodjak hazafele, ne menjek vele sehova, stb. Előre sietett, mikor utána szaladtam, hogy megállítsam, hogy megkérdezzem mi baja, megfordult és nekilökött a mögöttem lévő kerítésnek. Na nekem se kellett több, nem mentem utána. Felhívtam egy gyerekkori barátomat, aki az utcámban laki, hogy ha tud, jöjjön értem. Éjjel 2 volt, szakadt az eső, nem akartam hazasétálni a város másik végébe. (Elég nagy város, 7km-t kellett volna gyalogolnom a szakadó esőben, éjszaka.) Szerencsére értem jött és hazahozott.

Másnap beszéltem a barátommal, elmondtam neki, hogy hazahozott XY. És ő ezen halálosan megsértődött, szakítottunk is félig-meddig. 1 hétig játszotta a sértődöttet, aztán 1 hét után találkoztunk egy este, leültünk egy parkban beszélgetni. Egyszer csak megölelt és szinte sírt, hogy mennyire szeret, mennyire hiányzok neki, és mennyire sajnálja a dolgokat.

Azóta történt már pár ilyen eset, amikor egyértelműen az ő hibájából robbant ki veszekedés, mégis ő sértődött meg. Mindegyik esetnek ez lett a vége.

2011. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mintha csak a saját tapasztalataimat láttam volna leírva apró különbségekkel. Nálunk is 3 év a korkülönbség (ő 20F, én 23L) és szinte kísértetiesen hasonlít a hozzáállása a te barátodéhoz. Bár mi azóta közel fél év után szakítottunk (pontosabban ő szakított velem). Ennek ellenére remélem, hogy egyszer normálisan, sértettség nélkül is tudunk majd beszélni, mert szerintem érdemes lenne.
2011. febr. 25. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó és a kérdező: na ezért necces fiatalabb fiúval kezdeni ebben a korban. Jóval később már nem lenne sok a 2-3 év plusz a lány javára, de ilyenkor a legrosszabbak a fiúk, és ráadásul még lassabban is érnek, mint a lányok. Sokkal éretlenebbek náluk, és ritka az olyan eset, amikor egy ilyen "fiatal" fiú érettebben tud gondolkodni.
2011. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha?
2011. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sokkal éretlenebbek náluk, és ritka az olyan eset, amikor egy ilyen "fiatal" fiú érettebben tud gondolkodni."

Hány helyen kell még kiírnom??? Pont a FORDÍTOTTJA IGAZ!

Az hogy TI mit gondoltok, az mellékes. Beképzeltek vagytok, ennyi az egész.

2011. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22:39

Ilyen okos hozzászólással bizony nem fogsz meggyőzni az ellenkezőjéről. Eddig egy kérdésen belül három példa van arra, hogy ebben a korosztályban a fiúk 90%-a éretlen kis tuskó.

2011. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!