Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltékenység, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltékenység, hanem harag. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, fél éve vagyok vele. Régebben volt egy barátnője, nem volt belé szerelmes, és még csak a kézfogásig sem jutottak el. Lényeg annyi lenne hogy én ki nem állhatom a csajt. Ha csak beszél, hozzá szól, köszön, vagy mondd valamit a barátomnak, annyira megtudnám fojtani:D Miért lehet ez? Nagyon elegem van. És nem féltékenység, olyan mint a harag.
2010. ápr. 3. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valszeg azért, mert tudod, hogy annak az esélye, h lenyúlja a pasidat, kb 0 és 1% között mozog.:D Így nem is lehetsz féltékeny.:D
2010. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez féltékenység...
2010. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1őnek : De akkor mégis mivan?:D



2iknak : Nem,nem vagyok féltékeny.:)

2010. ápr. 3. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, a féltékenység egy idő után általában szimpla haraggá halványul.:D De hát már írtam, hogy nálad miért múlt el.
2010. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát rendben.

Köszönöm.:)

2010. ápr. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!