Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ha egy fiú barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy fiú barátotok (viszonzatlanul) belétek szeret ellökitek, megszakítjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Velem már előfordult párszor, hogy belezúgtam egy csajba, viszonzatlan volt, és azonnal meg is szakítottak minden kapcsolatot.


Meg is értettem őket, hiszen így biztos hamar kiábrándul az ember.


De ez a mostani lány, ez nemhogy nem lök el, de még találkozni akar.

Miért? Abban reménykedik ,hogy majd elmúlik amit érzek, és jóban lehetünk, vagy csak szimplán kedvel annyira, hogy ne szakítsa meg velem a kapcsolatot?


2010. jún. 1. 18:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok, hogy a hiúsága?Akkor rá kell kérdeznem...mert én nem akarok játszópajtás lenni, akivel jól lehet hülyülni, de semmi több
2010. jún. 1. 19:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Bennem lenne annyi önzetlenség, hogy inkább lemondjak egy barátról, mint kínozzak egy szerelmest.
2010. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
vannak szemetek, akik élvezik, ha más szenved; vannak erősek, akik lemondanak a maguk szórakozásáról, hogy másnak ne fájjon; és vannak akaratlanul önzők, akik tudják, hogy a másiknak fáj, de nem bírják elengedni, mert nekik is fájna: mert nem szórakozni akarnak, csak kevesebbet, mint a másik...
2010. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát ha bevallja, hogy szeret de én nem úgy szeretem őt, akkor azt szépen megmondom neki. Így a későbbiekben elkerülhetők a félreértések is. Megmondom, hogy csak barátként tekintek rá, de emiatt nem szakítottam meg még egy barátommal se a kapcsolatot. A barát az mégiscsak barát :)

17/L

2010. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Talán csak a saját elvakultságom miatt nem hiszem el hogy így alakult, és reménykedem benne ,hogy még érez valamit irántam, csak a barátja miatt nem meri bevallani/felvállalni
2010. jún. 1. 19:34
 16/18 A kérdező kommentje:

Akkor ti a helyemben rákérdeznétek, hogy mégis mi ez, még akkor is ha nem tetszene a válasz?


Igazából élek a választól, félek ha ezt megbeszéljük, és a szemébe nézek, és azt mondom, hogy "figyelj, soha nem fogok rád barátként tekinteni" - szal ezesetben soha nem fogok róla hallani...

2010. jún. 1. 19:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, többek között nem járna mással.
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha neked is így jó, mi a probléma?
2010. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!