Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ha egy fiú barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy fiú barátotok (viszonzatlanul) belétek szeret ellökitek, megszakítjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Velem már előfordult párszor, hogy belezúgtam egy csajba, viszonzatlan volt, és azonnal meg is szakítottak minden kapcsolatot.


Meg is értettem őket, hiszen így biztos hamar kiábrándul az ember.


De ez a mostani lány, ez nemhogy nem lök el, de még találkozni akar.

Miért? Abban reménykedik ,hogy majd elmúlik amit érzek, és jóban lehetünk, vagy csak szimplán kedvel annyira, hogy ne szakítsa meg velem a kapcsolatot?


2010. jún. 1. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy jóadag bauxit főzelék mellet megbeszéljük a gondokat.

B-néni

2010. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem vagy közömbös a számára.
2010. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért izgatja ez az ügy, hogy szereted és habár ő nem valószínű, hogy akar tőled valamit, biztos lehet abban, hogy ha kell neki egy kis társaság, akkor neked szólhat, és melletted nőnek érzi magát. Jót tesz az önbizalmának.
2010. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezhetném... lány vagyok, tetszik egy fiú , de nem akar semmit tőlem (érthető is mivel van barátom)bár én se akarok semmit, csak igy alakult, de ő sem akarja megszakitani a barátságot...

Szóval sztem ezt a lánnyal kellene megebszélned, és ne éld bele magad, hogy mégis akar vmit, mert csak te jársz rosszul. :S

2010. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az oké hogy nem vagyok közömbös, de mást mond. Azt mondta, hogy barátkozni akar....

Bár én nem hiszek neki...nem cask ezért, de...szal elég kétértelmű lány:(


Mindegy...én tudom magamról, hogyha egy csaj belémszeret, de én nem szeretem, akkor nem hogy találkozni nem szeretnék vele, de kerülni, hogy ne legyen kellemetlen és kínos...


Ő meg keres és találkozni akar velem...


Mi lehet az igazság?

2010. jún. 1. 18:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Én vok az utolsó, én is ebben a helyzetben vok mint látod...:S engem se kerül a fiú... mi az igazság?
2010. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nade egy dolog valakit nem kerülni és keresni a trásaságát
2010. jún. 1. 19:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Hiúság. Nem kell túlbonyolítani.
2010. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Te akarsz barátkozni vele? Te is visszautasíthatod.
2010. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. A lány nem akarta megszakítani a kapcsolatot, végül én meg elcsesztem. :)


Beszéld meg vele, hogy kiszeretni nem tudsz belőle, míg minden nap találkoztok, szóval ha csak nincs benne egy kapcsolatban, akkor...


18:46 I.: Nem unjátok még? Semmi fantáziátok nincs. Szánalmas.

2010. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!