Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam, szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam, szerezzem vissza? Szakitás után van értelme ismét összejönni vele?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakitott velem barátnőm, azt mondta hogy már nem ugy érez irántam mint régen. Probáltam elfelejteni de nem ment. Szeretném visszahóditani, és konkrét ötleteket kérnék amikkel vissza tudnám csábitani. ( Ugy érzem hogy még ő érez irántam valamit,és nem lenne reménytelen visszaszerezni)

Ha vannak tapasztalataitok a témával kapcsolatba,irjátok meg! Ki hogyan járt azután hogy szakitás után ismét összejött a párjával?


2008. okt. 21. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha vissza akarod szerezni az csak úgy lenne jó, ha ő is 100%-ig akarná a dolgot. Nem tudom pontosan miért szakítottatok, de az ott kapott infók fontosak lehetnek. Pl ha az volt a gond, hogy rendetlen vagy akkor szedd össze magad és változz meg (ez csak egy példa csak ti tudjátok miért is szakítottatok amiket mondott, hogy őt zavarta benned azokban változz meg) Ezután ne siettesd/erőltesd a dolgot csak szépen lassan próbálj meg a barátja lenni beszélgess vele sokat és, ha látja, hogy megváltoztál és tényleg fontos vagy neki akkor van remény, hogy benne is visszatérnek az érzések.
2008. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Lehet még remény.Nem tudom mennyire vagytok városbajárósak, de én esetleg tudom azt ajállani, hogy hívj el sok havert(mint egy csorda)és menjetek este sétálni...Hülyülj vele, beszélgess...És próbálj neki megfelelni, de maradj a saját énednél.
2008. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van esély. Valszeg kicsit már belefásult a kapcsolatba, de egy hónap alatt sztem már "kipihente" magát, és lehet, hogy az újdonság erejével hat bármilyen közeledésed. Szerintem nagyon fontos, hogy határozottan közeledj felé, mutasd meg neki, hogy vissza akarod kapni, és ha ezt tudja, onnan már gyors választ kapsz. A lényeg, hogy ne látszodjon rajtad, hogy te vagy a "sértett fél", mert akkor inkább sajnálni fog, mint újra belédszeret. Szóval legyél nagyon határozott, mutasd ki neki, hogy akarod és kívánod, hengereld le úgy, hogy rád se ismerjen! Biztos imponálni fog neki. Legalábbis nekem tetszene.
2008. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megprobálok mindent elkövetni hogy visszaszerezzem:) utolsó válaszadot kérdezném, hogy mivel tudnám ugy igazán lehengerelni,lenyűgőzni?
2008. okt. 23. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a szakítás előtt hol tartottatok, de én olyanokra gondoltam, hogy célozgatások, szexuális töltetű ajánlatok... Vagy hogy este nagyon hiányzik az ágyadból... Ha ezek durvák, akkor valami szokatlan ajándék, vagy kérj tőle találkát egy szokatlan helyre, olyasmit mutass neki, amit tőled még nem látott!
2008. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!