Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzom neki ezekszerint?

Figyelt kérdés

a kapcslatunknak féléve lett vége(egy hülye veszekedés miatt)...azóta is tartjuk a kapcsolatot..de csak msn-en.azóta nem találkoztunk,de viszont párnapja elvileg látott és én ott mentem el mellette de nem vettem észre...:S:(..és ezt másnap számonkérte msn-en h miért nem vettem észre...és ezután kérdezte meg h hiányzik-e nekem..és óvatosan próbálta kideríteni utalásokkal h van-e épp barátom.neki sincs bnője.

lehet h össze szeretne velem jönni?

esetleg elhívjam talizni?nem lenne gáz ha a találkát én kezdeményezném?


bocsi ha kicsit zavaros,és a helyesírási hibákért is bocs..

én 17/L

az exem 20

légyszi kort is írjatok.

esetleg tapasztalatokat is írhattok ezzel kapcsolatban,de hülye válaszoktól kíméljetek légyszi


2010. máj. 28. 19:29
 1/3 Fke ***** válasza:

szerintem, igen

össze akar megint jönni veled

nem gáz kezdeményezni

de lehet csak meg akar dugni mégegyszer(de tudod milyen), ha abban nem lennél benne, akkor azért figyelj oda, hogy ne verjen át

20F(nem a pasid)

2010. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

am meglepődtem volna ha épp a expasim olvasná:D

2010. máj. 28. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben..felvetettem h találkozzunk,de egy csöpp kis időt kért h átgondolja a "plusz minusz " tényezőket.:S
2010. máj. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!