Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy néha levigye a gyereket sétálni?

Figyelt kérdés

Előre mondom, semmi egyéb gondunk nincsen, itthon rendesen takarít, foglalkozik a gyerekkel is, de ezt az egyet nem hajlandó megtenni! Előrordul, hogy ketten vannak itthon egész nap, és olyankor nem hajlandó levinni a gyereket a babakocsival, mert szerinte iszonyatosan ciki!! egy egyedül, babakocsival sétáló férfi és állítása szerint ő ilyet még soha!!!! nem látott, és mi lesz, ha meglátják az ismerősök a környéken?

Megjegyzem, nincsenek is ismerőseink a környéken, csak 1-2 olyan ember, akikkel már szóba elegyedtünk valaha kutyasétáltatás közben, ő rájuk gondol.

Önmagában még nem lenne tragédia, ha nem megy le a gyerek minden nap levegőzni, de jó lenne, ha amikor ő van otthon egész nap, legalább a boltba elmennének a gyerekkel, mert nekem hazafelé este nem esik útba bolt és így munka után még kitérőt kell tennem...

De nem, ő nem megy el babakocsival otthonról egyedül, mert az ciki.


2017. szept. 20. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is javasold a kengurut, vagy hogy kiviheti ölben is. Az én férjem is mindig ölben viszi a lányunkat, ha a közeli boltba megy vele, ott pedig beülteti a bevásárlókocsi gyerekülésébe. Valamiért nem szeret a babakocsival bíbelődni, de amúgy nem érzi cikinek, hogy a picivel mutatkozzon.
2017. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!