Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy néha levigye a gyereket sétálni?

Figyelt kérdés

Előre mondom, semmi egyéb gondunk nincsen, itthon rendesen takarít, foglalkozik a gyerekkel is, de ezt az egyet nem hajlandó megtenni! Előrordul, hogy ketten vannak itthon egész nap, és olyankor nem hajlandó levinni a gyereket a babakocsival, mert szerinte iszonyatosan ciki!! egy egyedül, babakocsival sétáló férfi és állítása szerint ő ilyet még soha!!!! nem látott, és mi lesz, ha meglátják az ismerősök a környéken?

Megjegyzem, nincsenek is ismerőseink a környéken, csak 1-2 olyan ember, akikkel már szóba elegyedtünk valaha kutyasétáltatás közben, ő rájuk gondol.

Önmagában még nem lenne tragédia, ha nem megy le a gyerek minden nap levegőzni, de jó lenne, ha amikor ő van otthon egész nap, legalább a boltba elmennének a gyerekkel, mert nekem hazafelé este nem esik útba bolt és így munka után még kitérőt kell tennem...

De nem, ő nem megy el babakocsival otthonról egyedül, mert az ciki.


2017. szept. 20. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon egyszerű. Mondd neki, hogy ha meglát egy ismerőst akkor szaladjon el a babakocsi mellől és tegyen úgy mintha nem tudná kié lenne a baba. Ha tiszta a terep akkor mehet tovább. Esetleg elhintheted neki, hogy jól lehet vele nőzni, ha látják milyen jó apa.
2017. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Késő bánat, de ilyen gyerekes szerencsétlennek nem kell gyereket szülni. Most komolyan fontosabb neki a haverok véleménye, mint az, hogy mi a jó a babának? Ne haragudj meg de ez undorító és az elkötelezettség teljes hiánya. Nem hogy gyereket nem vállalnék ilyen emberrel, de az életemet se kötném össze vele.
2017. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
furs ez a hozzáállás, de nem csinálnék belőle ügyet, ha amúgy minden más rendben van. viszont nem vásárolnék, kezébe nyomnám a listát, hogy akkor menjen el ő, amikor hazaértem, a gyerek nélkül.
2017. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Vigye hordozókendőben vagy kenguruban. Az nem babakocsi, tehát rögtön nem is ciki. Én megmondanám, hogy normális apa büszke a gyerekére, és boldogan viszi ki. Ha ő szégyelli a gyereket, akkor menjen ki az ajtón a gyerek nélkül és soha többet ne is jöjjön vissza. Bocs, de nekem ebből úgy tűnik, hogy szégyelli a gyereket.
2017. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ne akard rávenni valahogy...menjen gyerek nélkül bevásárolni...ha amúgy minden oké, el kell fogadni ezt a " hóbortot"...vagy menjetek ketten.
2017. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Sőt büszkèn kène kimenjen a gyerekkel mint hogy ciki neki.Egy szüĺőnek a gyermeke a büszkesège annàl szebb dolog nem lètezik.
2017. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha semmi egyéb probléma sincs, akkor ezen már szerintem ne görcsölj.


Ha nem viszi, hát nem viszi. Nabumm.

2017. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Hmmm ez klasszikusan olyan probléma, ami cak az ő fejében van. Pedig egy babakocsit sétáltató férfi szerintem igenis nagyon férfias látvány! Törődő apukától olvadnak a női lelkek :)
2017. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora egy balfarok, te jó ég!


Majd ha a gyerek járni fog, akkro sem fog vele mutatkozni, vagy mivan?!

2017. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szégyelli a gyerekét?

Na, ez gáz. Büszkén kéne tologatnia.

2017. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!