Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsam le? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy csaj aki mindig azzal a busszal megy amivel én suliba és hát igy külsőre megteccet, de nem tudok róla semmit.Higyan kezdjek el vele beszélgetni és 1. mirő?

ja és 1 kis "gond" hogy mindig ott van egy barátnője vele.


2008. okt. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már buszon vagytok, akkor egyszerűen meny oda hozzá(juk) és kérdezd meg, hogy hol kell leszállni, hogy ide v oda juss.
2008. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pl: Sziasztok! Ne haragudjatok, hol szálltok le? (visszafele is egy busszal jössz velük?) ha nem: tegnap melyik busszal jöttetek, nem voltatok a xy-s buszon. vagy melyik busszal szoktatok hazajönni? innentől már megy a többi:) sok sikert!
2008. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jópofa az is ha, amikor leszáll a csaj akkor utána szólsz, hogy elejtett valamit.

És a kezébe adsz egy papirt, amire előzőleg ráírtad, a számod, és hogy ha tetszem neked mosolyogj, vagy bólogass... vagy ilyesmi.

a csaj leszáll, a busz elmegy, de a reakcióból tudod, hogy érdemes e próbálkoznod.

2008. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszii az eddigi válaszokat.Hát csak oda fele szoktam látni és mindig 1 buszon és én előbb szálok le.

De az ötlet nem rosz, köszii még1szer.

2008. okt. 20. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
a köszönőviszony az meg van? ha még ninscen akkor köszönj neki egyszer...lehet ugyis elkezdeni vmit h ha sokszor látjátok egymást akkor egyszer köszönsz neki és onnantol alakul magátol :D
2008. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem még sajna nincs, na akkor legközelebb köszönök neki. THX a tippet.
2008. okt. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!