Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fog dönteni ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog dönteni ezek után?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a baratomma, elsö 10 honap zökkenömentes volt. Egy idökéséren túl vagyunk, én kértem töle idöt, de aztan mégis folytatni akartam mert nagyon szeretem. Kezdtem öt kisajátítani. Uralkodni akartam fölötte, én akartam megmondani neki, hogy mit csinaljon, hova menjen, egy darabig birta, de az utolso hisztizésem utan betelt nála a pohar. Csütörtökön irta hogy elege van belölem és a hisztieimböl. Pénteken suli után eljött értem, egesz uton nem szoltunk semmit sem a veszekedésröl. A házunk elott mondtam neki, hogy sajnállom, aztan elkezdtünk beszélgetni, mondta hogy már késö, üresnek érzi magát, nem tudja mit akar. Utána bementem a házba valamiert, aztán ö elvitt a szomszed faluba autoiskolába. Akkor az uton elkezdtunk kicsit hülyéskedni, és már nem a nevemen szolitott, hanem ugy h ,,szivem,,lehet h csak nyelvbotlás volt. Azt mondta adjak neki egy kis idöt, hogy átgondoljon, mérlegeljen. Mikor bucsuztunk el, akkor rámnézett, azt mondta hogy most ne várjak puszit, de hogy én adhatok ha ugy gondolom. Adtam neki, lehet hiba volt. Adtam neki egyet, még egyet, de akkor ugy tünt nekem egy pillanatra, mintha meg akart voltna csókolni, aztén mégsem. Szerintetek ezek után kaphatok egy esélyt?

Bocsi a helyesírásért, azert remelem érthetö.


2008. okt. 19. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm...en ugy erzem a szavaidból, hogy Ti nagyon szeretitek egymást. Szerintem csak ilyen ideiglenes "mosolyszünetről" van szó. mi is voltunk igy, csak nálunk a párom (volt?) olyan mint Te. Állandóan megmondta mit csináljak, ha volt sapkám az volt a baj, ha nem volt akkor az. egyik nap besokalltam, azt mondtam elegem van, utálom amiért mindig megmondja mit tegyek és azért amiért ki akar sajátitani, hisz nem vagyok tárgy. Eltelt 10 perc és okogtam sirtam el sem tudtam képzelni mi lesz vele nélküle, hova lesznek a közös álmaink. Megöleltem és azt mondtam szeretem, azóta minden megváltozott, legalábbis azóta nagyon igyekszik a párom. Ha igazán szereted változtatsz a hozzáállásodon, meglod, ha szeret a párod megbocsájtja neked, beszélgessetek, irj ha tudsz ár valamit:) üdv sok sikert
2008. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem az írásodból hogy meg fog bocsájtani, de nagyon vigyázz mert lehet több ilyen esélyt nem kapsz.Sok sikert!
2008. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már két napja gondolkodik, olyan nekem ezt mint egy örökkévalosag. Igaz irtam neki smst, hogy mi van vele, meg csorgettem is, beszeltem vele telefonon is, ö hivott engem, de annyira megvisel ez az örökkévalosag. Ha szeret, mert szeret tudom, akkor miert tart neki ilyen sokaig dönteni?
2008. okt. 19. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak húzza az időt:P menj át hozza öleld meg jó szorosan és mondd el neki hogy nem akarod elvesziteni, ha szeret ő is megölel és minden oké. Üdv az első válaszadó
2008. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!