Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat után, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után, hogyan tudtatok úgy dönteni, hogy vége?

Figyelt kérdés

nem féltetek?

biztosra tudtátok, hogy ezt akarjátok?

mi volt az ok?

megbántátok?

(tudom, hogy ez nem egyértelmű kérdés, csak hátha lesz majd egy válasz, ami hasonlít az én helyzetemhez..)

köszönöm


2011. jan. 28. 15:55
 1/4 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Én egy többéves kapcsolatból léptem ki egy fellángolás miatt. Ami tartott két hétig... Azóta eltelt 2 év és sokminden történt, sokmindent kipróbáltam. Eléggé megbántam, de nincs már visszaút...
2011. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt szomorúan hallom :(
2011. jan. 28. 16:04
 3/4 bix ***** válasza:

6 év. eljegyzés, összeköltözés, egyik pillanatról a másikra vége. hasonlít?


attól függ mit érzel és éreztél. én fülig szerelmes voltam. vagy elkezdtem volna inni, vagy valami mással kellett elfoglalni magam. így nekiálltam edzeni. ennyi. most lesz jan végén egy éve...+12kiló izom...


nem féltem, rettegtem, azóta is mindent megteszek hogy ne legyek otthon. a csend a magány, kikészít teljesen. hazaesek hullaként fürdés kaja alvás, reggel start ahogy lehet.


biztosan tudom hogy nem ezt akartam. mostmár viszont nem számít.


kit érdekelnek egy hosszútávú kapcsolat végét jelentő okok? felgyülemlett feszültség, pénz, akármi. ha nem tudod rá a választ teljesen mindegy, ha tudod és te voltál a hibás próbálj változni.


megbántam? mit? én pl nem csináltam semmit. azt a 6 évet nem. azzá tett ami ma vagyok, és erre büszke leszek mindig. kedves aranyos rózsaszín mamuszból az lettem ami soha nem hittem hogy leszek.


találni kell valamit amiben kiteljesedsz. tanulás, meló, buli, edzés, akármi. csak csináld. mehess előre és ne gondolkozz. idővel jobb lesz, viszont teljesen soha nem felejted el. jöhet bárki, lehet férjed feleséged, gyereked, unokád, akkor sem sajnos.

2011. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mindig megvártam, amíg a pasi kidob én soha nem tudtam szakítani amikor láttam pedig, hogy nincs értelme folytatni
2011. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!