Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fog dönteni ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog dönteni ezek után? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk együtt a baratommal, eddig minden simán ment, imadjuk egymast. Munkahelyváltozasa lett a baratomnak, egy olyan munkahelye lett, amit szinte gyűlöl, utálja csinalni. Ez kihatással lett az élete minden területére, közte a maganéletére föleg. Nem tudja egymastol elválasztani a maganéletét és a munkáját. Utobbi egy hétben annyira megváltozott, hogy rá sem ismerek, tiszta depresszios, nem lehet hozza szolni és teljesen elhanyagol engem, bunko velem. Szombaton talalkoztunk, és elkezdtunk errol beszelgetni, hogy mi a gond vele. Azt mondta nincs tisztában az érzéseivel, lehet, hogy nem szeret annyira, mint régen, időre van szüksége, hogy elrendezze magaban a dolgokat. Azt is mondta, nem akarja hogy ram is kihatassal legyen az ő rossz kedve, nem akarja, hogy gond legyen nekem. De erröl szo sincs. Ami az ő gondja, az az enyém is, én proballok segiteni neki, de egyszerüen mar engem, se a szüleit nem engedi közel magahoz, egyedül akar lenni. Szombaton ugy váltunk el, hogy idöre van szüksége és még nincs elveszve semmi. Este felhivott, sokszor, és mondta hogy nagyon szeret engem, hianyzok neki és hogy most rögtön eljön hozzam. De visszafogtam öt, mondtam neki, hogy ne hamarkodja el. Aztan elkoszontunk. Vasarnap este megint felhivott, de akkor mar kimért volt, nem mondott semmi olyat, hogy szeretne. Mit jelent ez most, 4 nap alatt kihűlt a szerelem? Mit tegyek, legyek türelmes, vagy mondjam meg neki, hogy ennyi, engem ilyennel ne tartson fel? Egyébként azt mondta, lehet elmegy psichologushoz vagy psichiaterhez, mert érzi, hogy nincs rendben lelkileg. Teljesen tanacstalan vagyok, nem akarom elvesziteni öt, de nem is akarom befolyasolni a döntésében, teljesen magam alatt vagyok, enni sem birok.Ha szeret, akkor minek kér idöt? ilyen létezik? Remelem nagyjabol lehet érteni, amit leirtam, és elöre is koszonom a valaszokat.
2009. szept. 28. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Stresszes, fáradt, nincs energiája a kapcsolatotokra most, inkább szünetet kér, mint a passzivitásával minent elrontson.

Légy türelmes.

2009. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en is egyet ertek a felso kommentelovel....adj idot neki....meglatod bejon majd...:) amugy nincs valami otleted h hogyan mondjam meg a "baratomnak" akivel nem jarunk h szeretem es azt akarom h vege legyen koztunk levo sex kapcsolat mert felek h megbant miutan elmondom h szeretem!!! na ez bonyolult....erre mondjon valaki valamit....pffff...:((
2009. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!