Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset vagyunk együtt. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset vagyunk együtt. Három hete nem bújtunk össze. Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Hetente háromszor találkozunk akkor együtt is alszunk, de tényleg csak alvás van. Az elmúlt 3 hétben nem szexeltünk. Mindketten dolgozunk, fáradt vagyok,de a barátom még fáradtabb.(heti 7 napot dolgozik) 25 évesen ez szerintem nem normális. Nálatok is hasonló a helyzet?

2017. júl. 30. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, nálunk, 25 évesen, nagyon nem lett volna normális, de még a negyvenes éveinkben sem.
2017. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az extrém stressz, ami mostanában volt, amiatt van szünet az ágyban, immárom 2 hete. El vagyok eléggé keseredve...
2017. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dobjatok be egy-egy energiaitalt és hajrá. ;) amúgy minden normális, amíg mind a ketten jól érzitek magatokat a kapcsolatban.
2017. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
37 éves vagyok, de olyan fáradt még soha nem volta, ha kívántam volna vagy a párom, hogy ne teljesítettem volna ott is maximumot! Engem a szex nem fáraszt, hanem ha elvagyok fáradva inkább ilyen jó relax-ként élem meg, amiben inkább felfrissülök egy fáradt nap után :) 37F
2017. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért heti 1 csak belefér ebbe a 3 együtt alvós napba nem ?


Nàlunk azért 2-3 alkalom a minimum hetente bàrmennyire is fáradtak vagyunk,a szex kell egy egészséges kapcsolatba.

2017. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha keveset lehetnék a párommal, nem lenne az a fáradtság, ami meggátolna abban, hogy végre élvezhessem őt és gyönyört okozzak neki.
2017. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Másfajta intimitás sincs köztetek? Csók, érintés stb? Mert akkor én is aggódnék, nem 3 hanem 1 hét után...
2017. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

egyébként van az a fizikai fáradtság, ami miatt hosszabb ideig is kimaradhat a szex.

aki mást állít, az nem végzett még életében kemény fizikai munkát napi 10-12 órában.

mellesleg olyankor szellemileg is elfárad az ember, és egyszerűen nem kívánja a szexet, mert a szervezetének fontosabb a pihenés.

voltam én is ilyen cipőben, hajtottam a pénzt 25 lehettem akkoriban, és bizony volt hogy este 8kor mikor végre megfürödve beestem az ágyba, a szex volt az utolsó amire vágytam volna.

szerencsére az akkori barátnőm nagyon toleráns volt ebben, megértette hogy fáradt vagyok és agyilag sem tudom odatenni magam, nem hogy testileg.

gyors 5 perces meneteknek hogy meg legyen a napi "rutin" részemről semmi értelme nem volt.

így hétköznap maradt az összebújás és úgy elalvás, hétvégén meg bepótoltunk mindent :)

2017. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi mindketten váltott műszakban dolgozunk és tudjuk, hogy van az a fáradtság, amikor nincs szex. Egy hajtósabb időszakban belefér, hogy kimarad pár hétig, nem nemnormális, fe hosszútávon figyelni kell erre, mert ha mindig csak fáradtság van, arra rámegy a kapcsolat.

De 25 éves még pont az a kor, amikor karriert épít és teper az ember, vagy mert nem mer nemet mondani, vagy fél, hogy lemarad. Pár év és már nem megy fizikai és szellemi pihenés nélkül a munka.

A pihenés és munka egyensúly megtalalása ennek a korosztálynak az egyik tipikus életfeladata.

2017. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25 évesen már nős voltam, s mivel igazán a 0-ról indultunk, másod-, meg harmadállásokat vállaltam, hét végén meg kőműves mellett segédkeztem. (Ez még az átkosban volt.) Én mindig szerettem a fizikai munkát, (akkoriban azt is végeztem), és szerettem, ha istenesen elfáradok. De ez a szexben sohasem átolt meg. Jó, nem órákig toltuk, de egy menet mindig megvolt.
2017. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!