Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szabad futni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad futni egy fiú után?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ő volt a nagy Ő. Találkozgattunk néhányszor, de akkor még "csak" 18 éves voltam (előtte nem volt senkim) és megijedtem, nem jártam vele. Azóta ezt megbeszéltem vele, hogy miért tettem, úgy tűnt megértette. Kiöntöttem neki a szívemet, hogy én már nem csak egy barátja akarok lenni, ennél nekem több kell, megbeszéltük, hogy ha majd lesz ideje, összefutunk és személyesen is megbeszéljük a dolgot (ez szerintetek mit jelent nála, jó jel?)

De azóta eltelt 1 hét is és nem jelentkezik, pedig nagyon biztató volt a helyzet. (Csak msn-en tudunk beszélni) Pedig látja, hogy fenn vagyok... Én meg nem merek ráírni, mert már nagyon tolakodónak érzem magamat. Úgy vagyok vele, hogy ha Ő nem akarja és gondolom ez azt jelenti, hogy "meggondolta" magát, akkor nem erőltetem.

De a szívem szakad meg és egyfolytában rá gondolok, nekem Ő kell, Ő életem szerelme! Nem tudom mással elképzelni, mit tegyek?

Meddig lehet "futni" egy fiú után?


Légyszi segítsetek nekem ebben!


2010. máj. 22. 15:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem nincs nőügye... szerintem így vág vissza nekem, amiért egyszer kikosaraztam! Miközben nem tudja én mennyire szenvedek most!
2010. jún. 2. 11:28
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz fuss utána, sz*rd le mit mondanak a büszke, kalandorlelkű emberek. Lehet valaki kalandos lélek, de ne a szerelemben. Az már rég rossz.
2010. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!