Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szabad futni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad futni egy fiú után?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ő volt a nagy Ő. Találkozgattunk néhányszor, de akkor még "csak" 18 éves voltam (előtte nem volt senkim) és megijedtem, nem jártam vele. Azóta ezt megbeszéltem vele, hogy miért tettem, úgy tűnt megértette. Kiöntöttem neki a szívemet, hogy én már nem csak egy barátja akarok lenni, ennél nekem több kell, megbeszéltük, hogy ha majd lesz ideje, összefutunk és személyesen is megbeszéljük a dolgot (ez szerintetek mit jelent nála, jó jel?)

De azóta eltelt 1 hét is és nem jelentkezik, pedig nagyon biztató volt a helyzet. (Csak msn-en tudunk beszélni) Pedig látja, hogy fenn vagyok... Én meg nem merek ráírni, mert már nagyon tolakodónak érzem magamat. Úgy vagyok vele, hogy ha Ő nem akarja és gondolom ez azt jelenti, hogy "meggondolta" magát, akkor nem erőltetem.

De a szívem szakad meg és egyfolytában rá gondolok, nekem Ő kell, Ő életem szerelme! Nem tudom mással elképzelni, mit tegyek?

Meddig lehet "futni" egy fiú után?


Légyszi segítsetek nekem ebben!


2010. máj. 22. 15:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
A fiúk igenis agyalósak, én speciel, csak én a te helyzetedben vagyok, nálam a csaj aki mellőz, és reménykedem, hogy csak "rossz passzban volt"....
2010. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

A válasz egyszerű:

Ha a fiú 25km/h-val fut és utol akarod érni, fuss legalább 26km/h-val.(Ebben az esetben 1600 óra alatt éred utol az egyenlitő körül).

Ha nem akarod utol érni akkor max. 24km/h-val fuss.(De ebben az esetben vigyázz!!!, mert a 800. lefutott óra után már ő fut utánad!)

Ha örökké futni akarsz utána, akkor fuss te is 25km/h-val.


megjegyzés: az adatok tájékoztató jellegűek, nem tartalmaznak olyan változókat, mint fáradság ,pihenőidő, nem egyenletes vonalú egyenletes mozgás, terepviszonyok...


JELEN KIS OKFEJTÉSEM NEM MINŐSÜL AJÁNLATTÉTELNEK!

2010. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem értem, amit írtál!
2010. máj. 22. 17:55
 14/22 anonim válasza:
max 30 km/h -ig
2010. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
amíg olyan fáradt nem leszel,hogy elájulsz.
2010. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én értem, és nagyon igaza van! Metaforikus...sprinteld le, és érd el, hogy ismét ő fusson utánad. Jelenleg Te vagy hátul, de simán megelőzheted!

http://www.youtube.com/watch?v=xEF4zH6XHCk

2010. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha nem ir meg semmi akkor hagyd mert sosem jön be, ha egy lány flangál egy fiú után.
2010. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyesmin mentem át nemrég. Én voltam előnyben, tehát ő futott utánam, az éreztettem vele, hogy soha nem kaphat meg, láttam, mennyire kivan tőle... És akkor felhívtam. Lerázott. Addig érdekeltem csak, amíg azt érezte, nem tud megkapni, és küzdhetett azért, hogy megkapjon. Én hülye meg, ahelyett, hogy még húztam volna egy darabig az agyát és türelmesen kivártam volna, amíg összeszedi magát és ő kezdeményez, megmutattam neki, mennyire akarom. És itt el is buktam az egészet. Ne ess ugyanebbe a hibába!
2010. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az eddig válaszolók írták, jól tetted, hogy őszintén beszéltél vele az érzéseidről. Nagyon bátor lány vagy.

Viszont ettől többet nem érdemes tenned. Ha ezután is Te keresed őt, akkor nem leszel vonzó számára. Csak egy "könnyen" megszerezhető nő képét fogja lántni Benned és ez nem túl ösztönző egy fiú számára. Ok, ha szexelni akar, akkor igen, de ha komolyabb kapcsolatról beszélünk, akkor nem.

Várj türelmesen, és ha tényleg nem jelentkezik, akkor ő nem érez semmit irántad. Ha meglenne a közös vonzalom, akkor jelentkezne, hiszen boldog lenne, hogy beszélhet, találkozhat Veled.

Az nem lehetséges, hogy kapcsolatban van vagy van neki valami lerendezetlen nőügye, amit rendezni akar, mielőtt belevágna Veled?


30/F

2010. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Semmiképp se írj.
2010. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!