Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szabad futni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad futni egy fiú után?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ő volt a nagy Ő. Találkozgattunk néhányszor, de akkor még "csak" 18 éves voltam (előtte nem volt senkim) és megijedtem, nem jártam vele. Azóta ezt megbeszéltem vele, hogy miért tettem, úgy tűnt megértette. Kiöntöttem neki a szívemet, hogy én már nem csak egy barátja akarok lenni, ennél nekem több kell, megbeszéltük, hogy ha majd lesz ideje, összefutunk és személyesen is megbeszéljük a dolgot (ez szerintetek mit jelent nála, jó jel?)

De azóta eltelt 1 hét is és nem jelentkezik, pedig nagyon biztató volt a helyzet. (Csak msn-en tudunk beszélni) Pedig látja, hogy fenn vagyok... Én meg nem merek ráírni, mert már nagyon tolakodónak érzem magamat. Úgy vagyok vele, hogy ha Ő nem akarja és gondolom ez azt jelenti, hogy "meggondolta" magát, akkor nem erőltetem.

De a szívem szakad meg és egyfolytában rá gondolok, nekem Ő kell, Ő életem szerelme! Nem tudom mással elképzelni, mit tegyek?

Meddig lehet "futni" egy fiú után?


Légyszi segítsetek nekem ebben!


2010. máj. 22. 15:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja, most 19 vagyok!
2010. máj. 22. 15:35
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
nő, busz meg férfi után nem kell futni. Mindig jön a következő! Pláne 19 évesen nem kell lekötnöd magad!
2010. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem tartod megalázónak.
2010. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmodtad neki őszintén amit érzel, ennél többet nem kell tenned. Ha nem reagál nem ő az igazi, majd lesz másik életed szerelme.
2010. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak arra vár, hogy én lépjek? Mert végül is én "dobtam" Őt nem így lenne a helyes?
2010. máj. 22. 15:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te megtetted az első lépést, hogy bevallottad neki őszintén az érzelmeidet. Innentől kezdve, neki kellene rád írnia, ha fontos lenne neki, megtenné. Hidd el. Próbáld meg lefoglalni magad, töltsd ki minden szabadidőd, hogy kevesebbet gondolj rá!
2010. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok , már nincs értelme és hagyjam? Mert én még nagyon reménykedek! Talán ha én írnék neki... ?
2010. máj. 22. 16:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj. Lehet hogy jelentkezik majd, de ha nem ne fuss utána, mert akkor azt hiszi majd bármit megtehet és azt hogy nem tartod magad valami sokra
2010. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

És szerintetek fog még jelentkezni? Elvégre én nagyon őszintén kiöntöttem neki a szívemet és úgy láttam, ez tetszett neki! Lehet hogy gondolkodik rajta? Vagy a fiúk nem olyan "agyalósak"?

2010. máj. 22. 16:40
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Ó dehogynem a fiúk is agyalósak, sőt van amelyik a legtöbb lányon túltesz
2010. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!