Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha nem volt barátnőm, lehet azért mert 4 éves koromban megrontott egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Erről sose beszéltem senkinek, de már nem bírom magamban tartani, itt névtelenül kiírhatom magamból... Voltam már szerelmes, többször is, de sose tudtam úgy közeledni egy lányhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, nem tudom kimutatni az érzelmeimet sem, visszahúzódó vagyok, stb. Nem bírom elviselni a tudatot, hogy ha nem teszik ezt velem, akkor valószínűleg minden más lenne! Van esélyem, hogy ezen változtassak? Nem bírom már sokáig... 21/F
2010. máj. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ha ringyó nem is, de hülye az vagy.......
2010. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Még mindig vicces és a nosztalgia is jó (Y)
2010. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nosztalgiázzál anyáddal, te hülye ringyó
2010. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akivel épp ez történt, csak ő 27 éves... Ejnye Gábor... Miért hazudtad azt,hogy már 27 vagy?! Tudod,hogy én a fiatalabbakat szeretem!


25/L

2011. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!