Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha nem volt barátnőm, lehet azért mert 4 éves koromban megrontott egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Erről sose beszéltem senkinek, de már nem bírom magamban tartani, itt névtelenül kiírhatom magamból... Voltam már szerelmes, többször is, de sose tudtam úgy közeledni egy lányhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, nem tudom kimutatni az érzelmeimet sem, visszahúzódó vagyok, stb. Nem bírom elviselni a tudatot, hogy ha nem teszik ezt velem, akkor valószínűleg minden más lenne! Van esélyem, hogy ezen változtassak? Nem bírom már sokáig... 21/F
2010. máj. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi hülye állat válaszoló van! Az összes köcsög válaszolót fejbelőném!!


Hát kedves 21/F. Csak annyit tudok mondani, hogy menj pszichológushoz, ő talán segít. :)

2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Kösz minden normális válaszolónak, eldöntöttem, el fogok menni...mert másképp nem lesz sose jobb... :)
2010. máj. 25. 20:52
 33/44 anonim ***** válasza:
És ezzel a 13 éves csajjal mi lett? o.O
2010. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

itt akkora barmok vannak fent, mint itt látható, hogy mekkorát tudnak viccelödni meg röhögni más gondján. de majd vissza kapják ezek duplán is, amiért kinevetik a másikat és viccelödnek olyan dolgokon ami tényleg nem vicces hanem halál komoly. nem értem a mai embereket. miért ilyen gonosszak? szegény gyerek kiönti nekünk a szivét-lelkét, mert mással nem beszélhet erröl, erre fel mit tesznek egyessek, kinevetik, viccelödnek. az ilyesmin nagyon fel tudom húzni magam. ezért se teszek fel ide már több kérdést. mert csak komolytalan választ kapok.

de a témához vissza térve: sajnos nem tudok válaszolni, de velem egy fiúm tett kb ilyet, vagyis valamennyivel rosszabbat, és én se tudok egy ideig közelebb kerülni 1fiúhoz, de majd ha találok 1olyan fiút aki türelmes lesz velem,akkor elfog múlni. szerintem nálad is. csak ne edd magad ezen.

2010. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
51%

Visszakapják? Úgy érted rám fog mászni és megerőszakol egy 13 éves lány?


F/22

2010. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: drága, nem szó szerint kell venni. Majd máshogy kapod vissza, lehet durvábban. Így szokott ez lenni! ;) Kívánom, hogy átéld. :P
2010. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
9 évvel idősebb is jöhet.
2010. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, valószínűleg egy hülye ringyó vagy :)
2010. máj. 26. 15:32
 39/44 anonim ***** válasza:
88%

Néhány válaszolót úgy seggbe kéne lőni...

Nem tudom, h ha ez veletek történik meg, akkor is így viselkedtek-e.A kérdező ide írt 1 komoly kérdést, mert mással nem meri megbeszélni, erre ti ilyen hülyeségekkel jöttök. Sztem van elég baja a hülye kommentjeitek nélkül is.És nem tudom megérteni, h mért olyan nehéz elhinni, h egy 4 éves tehetetlen kisgyereket megerőszakol egy 13 éves lány (ill 1 13 éves qrva).Azt sem értem, h miért ne emlékezhetne arra, h mi történt vele 4 éves korában, pláne ha olyan dolog, mai az egész életét megváltoztatta.Erre ti is emlékeznétek, de inkább örüljetek, h nem veletek történt.

A kérdezőnek csak annyit, h 21 vagy, bőven van még időd, és ha úgy érzed, h bejön 1 lány, akkor majd meg tudod tenni az első lépést.Remélem tényleg elmentél dokihoz, ahogy írtad, és segítségedre vt.És bocs, h ilyen hosszú lett, de egyesek olyan barmok tudnak lenni.....

2010. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Jé, de jó visszaemlékezni ezekre a régi kérdésekre csak úgy nosztalgiából.


Kérdező: Férfi vagyok és nem egy hülye ringyó :D

2010. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!