Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha nem volt barátnőm, lehet azért mert 4 éves koromban megrontott egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Erről sose beszéltem senkinek, de már nem bírom magamban tartani, itt névtelenül kiírhatom magamból... Voltam már szerelmes, többször is, de sose tudtam úgy közeledni egy lányhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, nem tudom kimutatni az érzelmeimet sem, visszahúzódó vagyok, stb. Nem bírom elviselni a tudatot, hogy ha nem teszik ezt velem, akkor valószínűleg minden más lenne! Van esélyem, hogy ezen változtassak? Nem bírom már sokáig... 21/F
2010. máj. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

Megrontott? Ezt kifejtenéd nekünk?

Nem tudom elképzelni, lány hogy tud fiút megrontani.

2010. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem szeretném részletezni, mert sok perverz barom van, de hidd el, egy lány is megtud rontani...Sőt, jó, mondom, közösülnöm kellett vele. És puszilgatni ott lent...
2010. máj. 21. 23:59
 3/44 anonim ***** válasza:
57%
Lehet azért, igen. Keress egy csajt és húzd meg ; )
2010. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy... köszi...
2010. máj. 22. 00:00
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Egy jó pszichológussal bármit el tudsz érni. :) Ha nem fake a kérdés, akkor ezt a problémát házilag nemigen tudod kezelni.
2010. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
65%
Én mit meg nem adnék most azért, h 4 évesen egy jó kis 14 éves muff megrontson... :)
2010. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Az első választ adónak annyit, hogy mit nem értesz ezen? 13 éves lány mikor 4 éves volt. Nagyon kicsi volt még.


A kérdezőnek azt ajánlom keressen egy magához hasonló fiatal lányt. Mármint nem olyat akit megrontottak 4 évesen XD hanem visszahúzódót. Legyen szerelmes és a szerelem mindent megold, csak légy határozott, és mindekképp őszinte!!!!!! Ez nagyon fontos.

2010. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Nem fake a kérdés sajnos....Igen, valszeg psichómókus lesz belőle. Ám sok itt az idióta...tisztelet a kivételnek :)
2010. máj. 22. 00:08
 9/44 anonim ***** válasza:
95%

"Megrontott? Ezt kifejtenéd nekünk?

Nem tudom elképzelni, lány hogy tud fiút megrontani"

Egy 13 éves lány miért ne tudna megrontani egy 4 éves kisgyereket?


Kérdező:

Sokan vannak, akik visszahúzódó típusok. Talán nem is szabadna magadban tartani a rossz érzéseket, hanem kibeszélni őket.

Annak idején mi történt, mikor ez a dolog bekövetkezett? A szüleid vittek gyermekpszichológushoz, kaptál azonnali segítséget?

2010. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

"Én mit meg nem adnék most azért, h 4 évesen egy jó kis 14 éves muff megrontson... :)"


Ezt most már könnyű írni, de valszeg tönkre ment volna az életed úgy,mint az enyém.

2010. máj. 22. 00:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!