Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha nem volt barátnőm, lehet azért mert 4 éves koromban megrontott egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Erről sose beszéltem senkinek, de már nem bírom magamban tartani, itt névtelenül kiírhatom magamból... Voltam már szerelmes, többször is, de sose tudtam úgy közeledni egy lányhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, nem tudom kimutatni az érzelmeimet sem, visszahúzódó vagyok, stb. Nem bírom elviselni a tudatot, hogy ha nem teszik ezt velem, akkor valószínűleg minden más lenne! Van esélyem, hogy ezen változtassak? Nem bírom már sokáig... 21/F
2010. máj. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Senki nem tud róla.
2010. máj. 22. 00:11
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen beszélnék erről Veled, ha Te is szeretnéd. Bármilyen kételyről, érzésről, amit el akarnál valakinek mondani, de mégsem merted/mered.

Nem erőltetek persze semmit. Névtelenül mondhatom, hogy megbízhatsz bennem. A Te döntéted, hogy szeretnéd-e, illetve megbízol-e bennem.

21L

2010. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, csoda hogy vannak emlékeid... Szerintem fake
2010. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Jó lenne valakivel beszélni erről.

A jelenlegi e-mail címem nem szeretném kiadni, de majd ma este csinálok egy anonim-ot,majd ide kiírom,és tudsz írni.

2010. máj. 22. 00:24
 15/44 A kérdező kommentje:

"Hát nem tudom, csoda hogy vannak emlékeid... Szerintem fake"


Ezt nem értem, mi van az emlékekkel?


Bár igazad lenne azzal kapcsolatban, hogy ez csak egy kitaláció, de sajnos nincs. Elbánt velem az élet rendesen

2010. máj. 22. 00:26
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

itt most én is ále-maillel vagyok, a kettes számú profilom használom GYK-n.

egyébként asszem ha erre írsz, akkor én úgy kapok választ, hogy nem jelzi ki a címedet. szóval oda megírhatod azt az anonym e-mailcímet.

2010. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Majd este küldök,de még meggondolom... Egyfolytában azon kattog az agyam, ha nem lennék lelki sérült, szorongó, boldog lehetnék azzal a lánnyal, akibe szerelmes voltam...így meg egyedül vagyok, nincs senkim se, unom a szaros kis életem.
2010. máj. 22. 00:30
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy szeretnéd. Én nem erőltetek semmit és nem tolakodok.

Egyébként annyi biztos, hogy hagynod nem szabad, hogy régi szörnyűségek akadályozzanak az életedben. pszichológusi segítséget én sem tudok nyújtani, de a beszélgetés sokszor egész más látásmódot ad, megvilágosodnak dolgok, illetve már attól, hogy megosztottad valakivel, könnyebbnek érzed a lelked.

2010. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
60%
Ez kamu, oviban én is simogattam az akkori barátnőm punciját, és egyikőnk sem lett aberrált...
2010. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Ne legyél már hülye, mindketten kicsik voltatok....Egyébként meg te vagy egy balf*sz aberrált :)
2010. máj. 22. 05:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!