Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, de még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha nem volt barátnőm, lehet azért mert 4 éves koromban megrontott egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Erről sose beszéltem senkinek, de már nem bírom magamban tartani, itt névtelenül kiírhatom magamból... Voltam már szerelmes, többször is, de sose tudtam úgy közeledni egy lányhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését, nem tudom kimutatni az érzelmeimet sem, visszahúzódó vagyok, stb. Nem bírom elviselni a tudatot, hogy ha nem teszik ezt velem, akkor valószínűleg minden más lenne! Van esélyem, hogy ezen változtassak? Nem bírom már sokáig... 21/F
2010. máj. 21. 23:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%

Semmi köze a jelenednek a múltadhoz!Egy lány különben se tud megerőszakolni egy pasit,legfeljebb megkinozni.Ha felállt és megdugtad,akkor te is benne voltál és akartad!

A hiba benned van,sajnos!Ha igazán tetszik valaki és szerelmes is leszel belé,akkor minden akarattal megkaparintod,rajtad múlik!

Képzeld,engem megerőszakoltak lánykoromba,mégis sok pasim volt,férjhez mentem és gyerekeim vannak!Én sem voltam nagyszájú,visszahúzódó is voltam!

Sok sikert az életben!:)))

2010. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

4 évesen közösülni kellett...

jobb mesét is kitalálhattál volna :D

2010. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
27%

17 éve még tetszett mit hisztizel ?

30/N

2010. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Ennyi hülye barmot...azt se tudtam miaz...
2010. máj. 22. 17:49
 25/44 anonim ***** válasza:
92%

"Semmi köze a jelenednek a múltadhoz!Egy lány különben se tud megerőszakolni egy pasit,legfeljebb megkinozni.Ha felállt és megdugtad,akkor te is benne voltál és akartad!

A hiba benned van,sajnos!Ha igazán tetszik valaki és szerelmes is leszel belé,akkor minden akarattal megkaparintod,rajtad múlik!

Képzeld,engem megerőszakoltak lánykoromba,mégis sok pasim volt,férjhez mentem és gyerekeim vannak!Én sem voltam nagyszájú,visszahúzódó is voltam!

Sok sikert az életben!:)))"


Neked nincs képzelőerőd, Te vadbarom? Biztos naponta látsz olyat, hogy tinédzserlányok zaklatnak kisfiúkat, ha ennyire tudod, mit tud tenni és mit nem... 4 évesen beleegyezett a dologba? Mondd, Te normális vagy??? Állítólag vannak gyerekeid. Ha a 4 éves fiadat megerőszakolná egy 13 éves lány, azt mondanád, hogy biztos a fiad akarta meg benne volt? Te ostoba liba!

Eleve el sem hiszem, hogy anya vagy, mert egy anya ilyen hallatán nem ilyen eszement baromságokat írna, hanem a fröcsögne belőle az indulat a pedofil tizenéves kis k*rva iránt. Ez a normális reakció egy anyától! Nem az, amit Te írtál. Légy boldog, hogy Neked ilyen f*sza az életed.


Kedves kérdező: úgy gondolom, rosszul jártál, hogy ide írtál. Amint látszik, az itt megnyilvánuló emberek nagy része egy szánalmas féreg, aki más kárán örvend. Ez legyen az egyetlen örömük az életben.

21L

2010. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezért de felejtsd el csajozás közben amennyire csak tudod(Y) szerintem jó megoldás ismerősömmel is volt ilyen:S:( de sok szerencsét és hajrá 21??? ember szeddösszemagaD!!!!!!!!!!HAHÓÓ 21 VAGY!!!!!!4HAJRÁ ILYENKOR JÓL MEGY:P NA HÚZBELEDEGYORSAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Komoly lelki bajokra nem szégyen szakember segítségét kérni. Én azt tanácsolom, hogy bármennyire is félsz esetleg tőle, de menj el pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez
2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyannal kéne ezt kibeszélned akiben teljesen megbizol . Én egy vadidegennel nem birnám megbeszélni a problémáim , még ha ez is a szakterülete . Viszont , ha belegondolok a helyedben tuti megkeresném a csajt és kapna egy-két pofont . ( S ezt nem azért irtam , h vki rákontrázzon , h dugja meg .)
2010. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
100%
Igazán nem tudom miért ilyenek egyesek... sajnos van ilyen. Velem ovis koromban történt ilyesmi. Lány vagyok és lánnyal volt (de egyébként totálisan a fiúkhoz vonzódom!). Akkor még azt sem tudtam hogy mit csinálok mert azelőtt - érthetően - nem kerültem szembe ilyesmivel és csak így utólag visszagondolva fogom fel lassan hogy mi volt. Azóta sem tudja senki csak én meg persze az akivel... Rossz érzés tud lenni és örüljön aki nem tapasztalt ilyet kiskorában.
2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 LN09 ***** válasza:
100%

"Semmi köze a jelenednek a múltadhoz!Egy lány különben se tud megerőszakolni egy pasit,legfeljebb megkinozni.Ha felállt és megdugtad,akkor te is benne voltál és akartad!

A hiba benned van,sajnos!Ha igazán tetszik valaki és szerelmes is leszel belé,akkor minden akarattal megkaparintod,rajtad múlik!

Képzeld,engem megerőszakoltak lánykoromba,mégis sok pasim volt,férjhez mentem és gyerekeim vannak!Én sem voltam nagyszájú,visszahúzódó is voltam!

Sok sikert az életben!:)))"



Hát ez gyönyörű!!!

Biztos ha a gyerekedről lenne szó, akkor is igy viselkednél. Milyen anya lehetsz...

2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!