Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az első fiúval/lánnyal, akivel jár, meg is házasodik? A barátommal kicsit elfáradt a kapcsolatunk,ő az első meg én is neki,és kéne egy kis bátorítás vagy az igazság.

Figyelt kérdés
Ugy érzem,hogy mással is kellene próbálnom,de persze szeretem. Ti ismertek ilyen embereket?
2008. okt. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ők már mind 40 körüliek.És tudom elsők voltak egymásnak.Ilyenek pl. egy fiú és egy lány haverom szülei.De így most ezen generációban nem nagyon ismerek ilyeneket.Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs ilyen mostanság, de azért valljuk be nem tipikus.És jobb házasság előtt kiélni magunkat, mint gyerekkel a nyakban, hiszen akkor már más is megsínyli a dolgoz.Tehát mérlegelj mi éri meg.
2008. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Akad.

De itt nem ez a lényeg. Meddig maradnak együtt? Elválnak?

2008. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm és a férje.Elsők voltak egymásnak bnőm 22 a srác 23 volt mikor összeházasodtak! Ez volt fél éve..s így máris a srác különjár szórakozni (bnőm terhes lett) s közbe csajozik,rossz nézni! S bnőm szerint is korai volt mert most már le lesz kötve! Csak azt nem értem ezen mért most gondolkodik el?? Na mind1,van ilyen ritka s sztem működhet csak sajnos a végén kiderül h élhetett olna még szabadon,s bánják s egyémás fejéhez vágják! De legyen szerencséd!
2008. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első lett a feleségem, és boldogok vagyunk.

Elítélem ezt a kiélős gondolkozást és azt gondolom ennek köszönhetően jó a kapcsolatunk.

Mi ez a kiélni duma amúgy is :) nevetséges.

És nem vagyok 40 éves :)

2008. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel 2006 nyarán házasodtunk. Akkor voltam 19 éves, és ő volt az első. Akkor ő volt 22. Most van egy 10 hónapos kislányunk, és mondhatom jó a kapcsolatunk. Persze azért én is néha úgy érzem ki kellett volna még ezt-azt próbálni, de máskor meg nagyon örülök, hogy csak ő van nekem. Így teljesen az övé vagyok. Nem bántam meg, hogy hozzámentem. Nehézségek akadnak, de mindent meg lehet oldani.
2008. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem és a férje 19 évesen ismerkedtek össze,elsők voltak egymásnak mindenben!Most 29 évesek és 8 éve házasok,3 gyerköccel...ők boldogok nincs kicsapongás nincs nagy veszekedés..boldogok:)
2008. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
ezerből egy.
2008. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én hozzámentem az elsőhöz 21 évesen. Aztán szégyen, nem szégyen, szerelmes lettem másba, úgyhogy elváltam. MOst 28 éves vagyok, a férjemmel hét évig éltem együtt. Megbántam, hogy hozzámentem, mert nagyon jó ember, és nagyon megbántottam. Nagyon jól gondold át!
2008. okt. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyet, tavaly házasodtak össze 10 év ismeretség után, 25 évesen :-)

Kedves x. válaszoló! Én is elítélem a "próbáljunk ki mindent és mindenkit" gondolkodást, ami ma divatos, de ha valaki több emberrel is jár, mielőtt az igazit megtalálná, azt szerintem nem lenne szabad elítélned. Nem lehet mindenki olyan szerencsés, hogy elsőre az igaziba "fut bele".

2008. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!