Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak ha megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak ha megtudtam hogy a barátom a kapcsolatunk első hetében mással is találkozgatott még?

Figyelt kérdés
Bár már 3 hónapja együtt vagyunk, tegnap megtudtam hogy még az első hét után msn-ezett és talán találkozgatott is egy másik lánnyal. Úgy jöttem rá, hogy (bár nem vagyok híve az ilyesminek) kísértésbe estem és elmentett msn beszélgetéseket olvastam a gépén. A dátum alapján akkor már 1 hete együtt voltunk, amikor azt ecsetelte a csajnak hogy milyen ari stb... és szeretne vele személyesen találkozni. Tudom hogy nem szép dolog ilyet tenni, de a szerelem hülyeségekre sarkall és hát amúgy is mesélte korábban hogy az előző barátnője is megcsinálta ezt és ugyanígy lebukott. Még nem beszéltem meg vele, nem tudom hogy egyáltalán meg kéne-e említenem. Mit tegyek?
2011. aug. 10. 18:21
1 2
 1/16 x) ***** válasza:
47%
Dobd ki -.- ha más lányokkal találkozgat akkor nem szeret.
2011. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem csinálja, legfeljebb vond kérdőre. De ne dobd ki.
2011. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor még csak 1 hete voltunk együtt és természetes h nem szeretett, csak nem akarom túl reagálni és nem tutom h jogos-e az indulatom!?
2011. aug. 10. 18:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát én is arra jutottam h kérdőre kéne vonni, de szégyellem magam amiatt h turkáltam a gépén :S
2011. aug. 10. 18:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Most mit számít már? Ha most továbbra is csinálni fogja akkor aggódj!

"de a szerelem hülyeségekre sarkall " ez meg nem nagyon szar duma. Ha szerelmes vagy ilyet nem teszel. Ilyenre nem sarkall. Szóval a gyengeséged kéretik nem megideologizálni.

Most már ne aggódj miatta

2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
pedig szerintem is megkéne ezt beszélni vele, de ne dobd ki
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem még nem tudta mennyire komoly ez a dolog köztetek. ne aggódj.

21/L

2011. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
27%
De ti nem csak akkor kezdtek el járni valakivel ha szeretitek? hát szép mit ne mondjak...
2011. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként pont amiatt akadtam ki nagyon, hogy még ő kezdeményezte a legelején azt hogy mással ne is találkozgassunk már..
2011. aug. 10. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem, akkor kezdesz el járni valakivel ha már kicsit megismerted és szerelmes vagy és/vagy vonzónak találod.

A szeretet később alakul ki.

2011. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!