Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak ha megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak ha megtudtam hogy a barátom a kapcsolatunk első hetében mással is találkozgatott még?

Figyelt kérdés
Bár már 3 hónapja együtt vagyunk, tegnap megtudtam hogy még az első hét után msn-ezett és talán találkozgatott is egy másik lánnyal. Úgy jöttem rá, hogy (bár nem vagyok híve az ilyesminek) kísértésbe estem és elmentett msn beszélgetéseket olvastam a gépén. A dátum alapján akkor már 1 hete együtt voltunk, amikor azt ecsetelte a csajnak hogy milyen ari stb... és szeretne vele személyesen találkozni. Tudom hogy nem szép dolog ilyet tenni, de a szerelem hülyeségekre sarkall és hát amúgy is mesélte korábban hogy az előző barátnője is megcsinálta ezt és ugyanígy lebukott. Még nem beszéltem meg vele, nem tudom hogy egyáltalán meg kéne-e említenem. Mit tegyek?
2011. aug. 10. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32 :


Jézusom, ez most komoly? Mégis mi alapján szeretnék belé? Meg kell ismerni ALAPOSAN. Azt meg csak úgy lehet, ha a kölcsönös vonzalom és szimpátia után idővel úgy döntünk, hogy megpróbáljuk együtt.



Kérdezőnek: Én azt hiszem nem bírnám ki hogy ne tudjam mégis mit gondol ezekről, szóval rákérdeznék. Ha emiatt kidob, hát legalább még időben. De szerintem nem kell félned, hiszen nagyon az elején történt.

2011. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Maradj együtt vele. 1 hét az semmi, én általába fél év után leszek csak szerelmes. Minden jó lesz, csak türelem.
2011. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:39


Igen komoly. Mivel kölcsönös a vonzalom és szimpátia, ismerkedés, úgy döntünk megpróbáljuk és és utána jön a szeretet. Vagy nem vagy tisztába szó igaza jelentésével, mélységével.

Nem mondtam, hogy nem kell hozzá ismerkedés. De attól, hogy szimpátia meg van és ismerkedtek és megpróbáljátok együtt, még szeretni nem fogod viszont alapnak jó.

2011. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

utolsó válaszadó, talán nem voltam érthető, de én is erről beszélek.

A "De ti nem csak akkor kezdtek el járni valakivel ha szeretitek? hát szép mit ne mondjak..." -kérdésre kaptam fel a fejem, és írtam a választ, hogy nem, nem csak akkor kezdek el járni ha szeretem

2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor szeretnék elnézést kérni... félre értettem, no meg, azt hittem azt te írtad. Akkor egyetértünk.

Bocsánat mégegyszer

2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor szeretnék elnézést kérni... félre értettem, no meg, azt hittem azt te írtad. Akkor egyetértünk.

Bocsánat még egyszer

2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!