Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri küzdeni olyanért aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni olyanért aki az ellentétem?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel még csak ismerkedünk,nagyon aranyos és megfogott benne valami nagyon amit nemtudok hogy mi is valójában és ő is így érez irántam,én pörgök,szeretek társaságban lenni és feltalálom magam ,ő szinte fél az emberektöl nem szereti a társaságot, nem jár el otthonról csak ritkán,fél mmindentől pedig 20 éves.így is lehet köztünk valami...vagy időmet pazarlom...nem tudom
2010. máj. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse, de általában a közös dolgok hoznak össze
2010. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy később lesznek problémák ebből, de az is lehet, hogy sikerül úgy összecsiszolódnotok, hogy ne legyen zavaró. Ha tetszik, egy próbát megér szerintem.
2010. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy pont rád van szüksége, hogy megnyiljon! Mozdítsd ki egy kicsit ;)
2010. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy írtad ,pazarlod az idődet. Nem vagytok egy hullám hosszon, az ellentétek csak rövid ideig tartják össze az embereket. Később már nem tudnak tolerálni mert úgy érzik ha nem azt csinálom amit a másik akar akkor én vagyok az önző. Vagy fordítva.
2010. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem annyira ellentétes dolog.. szóval, ha aranyosnak találos szerintem kezdeményezz, bár azért jó lenne tudni, hogy tetszel-e neki egyáltalán.


14/L

2010. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!