Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhyagott egy olyanért akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhyagott egy olyanért akinek gyereke van. Mégis vissza húzz a szíve. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
másfél évet voltunk együtt... féltékeny voltam nagyon... és elismerem... mikor szakított azt mondta hogy már nem szeret.. most van neki más... aki egy évvel idősebb mint ő... és van egy 5 éves lánya a csajnak aki 23éves... Eggyik pillanatban még úgyérzem... nem fontos neki a lány... hisz azóta voltunk együtt sexuális téren... a másik pillanatban ha magunkról beszélünk és mondom neki h megváltoztam.. és tényleg így van ő is észrevette.. olyankor azt mondja, hogy vegyem figyelembe h neki van már más... Idegesíti őt, h fiúk irogatnak nekem... idézem.."Fura h csak most szakítottunk és egyből irogat neked exed meg ez meg az..."én erre... neked meg már van más.. és csak most lett vége... sose válaszol ilyenekre mikor tudja h igazamvan.. sokat hallgat... mit tegyek h vissza kaphassam:S 1 hete van együtt a csajjal... nem hiszem h anniyra fontos lenne neki már most a nő h ne tudná miattam megmondani neki h bocs de ennyi volt...
2010. márc. 4. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! hasonló helyzetet éltem átt,2 évvel ezelött,azzal a különbséggel,hogy én nem mutattam a szakítás után felé az érzéseimet! Megalázottnak éreztem magam,és a Női büszkeségem nagyobb volt annál,hogy bármi mondandóm legyen felé! hiába szerettem,és ő volt az első nagy szerelem,ez jobban fájt neki,azóta közölte vele,hogy soha nem tudott,és nem is tud elfelejteni,de én már tovább léptem!lezártam és felejtek...!Az én tanácsom szerint,te is próbálj tovább lépni,mert ez nem jó,aki megteszi egyszer,az megfogja többször is tenni! ZÁRD LE,LÉPJ TOVÁBB,TALÁLD MEG A BOLDOGSÁGOT! sokszerencsét!
2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Csak te s tudod ezek szerint nagyon is yool h nagyon nehéz elfelejteni:( Bármit megtennék h újra velem legyen!
2010. márc. 5. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!