Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért "szeret ki" rögtön a barátjábol ha meglát egy nála sokkal helyesebb pasit?

Figyelt kérdés
Nem ugy értem h rögtön ott is hagyja, hanem onnantol kezdve az a fiu érdekli, a barátnőiről is rola beszél.. nem becsülik meg azt aki szereti őket, én ezt tapasztalom!
2010. máj. 12. 07:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

21:43 szerintem is ezen van itt a hangsuly, tehát ha valaki tényleg szereti a másikat akkor az nem nézi a többi fiut, legalábbis ugy biztos nem h utána az iránt sovárog.. én is amikor szerettem egy csajt csak ő létezett nekem és ő volt számomra a legszebb, csak sokan ugy járnak valakivel h most épp jo az, ha lesz jobb akkor majd vált.. ezt utálom a legjobban, ha valakinek ilyen a felfogása!

22:11 keress olyan fiut aki megbecsül, én is szerelmes voltam egy lányba aki semmibe se vett, ennél rosszabb tényleg nincs!

2010. máj. 14. 23:06
 22/24 anonim ***** válasza:
A fiúk, férfiak úgyanezt csinálják.
2010. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

18:56os vagyok!

Igen, mint írtam, én egyetértek a te felfogásoddal kérdező! Én személyszerint el sem tudnám képzelni, hogy csak azért legyek egy pasivel, hogy na csak jó lesz eyg darabig, vagy hasonló. Miért gondolkozik így sok ember?!

Bár én asszem tudom a választ! Mert ma már ez a szépen elcseszett társadalom kirekeszti azokat, akiknek van önálló egyedi véleménye a dolgokról, ami nem a másik x másik emberével egyező. Ezért ma már szinte ciki, ha valakinek nincs barátja/barátnője. Csak az a baj, hogy a sok önálló gndolkodásra képtelen ember megy a tömeg után, és ezért is lehet, hogy belekezd egy ilyen kapcsolatba. Én ezt nagyon rossznak tartom. Ebből lesz majd x idő múlva az, hogy jönnek majd ide a kérdések, hogy miért dobott a bnőm, és miért csalt meg a pasim. Na az ilyen kérdéseket imádom am a legjobban. Hát hogy kérdezhet ilyet tőlünk -teljesen idegenektől-, hogy őt miért csalták meg...pff...na ezen ki tudok bukni! Na de ez csak kitérő volt.


Szóval csak annyit, hogy én nem tudnék ilyet csainálni egy pasival sem, annak ellenére, hogy még nem volt sajna barátom. De egyre jobban az a tapasztalatom, hogy a mai fiatal (gondolok most: 17-22) pasik nem becsülik kellően az emberi értékeket, s a rendes, normális lányokat, csak nyavalyognak, hogy jajj nekik nem kell a plázacica, aztán mégis...na mindegy.

Bocsi a hosszú válaszért, csak jó volt elmondani. :)

2010. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igazad van ebben, de ez igaz a mai fiatal lányokra is h nem becsülik meg azt aki szereti őket.. és manapság nem azért járnak valakivel mert nagyon szerelmesek hanem h eltudják mondani h pasijuk van! Talán mindkét nemre igaz h azért nincs párkapcsolatuk mert a tökéleteset akarják.. nekem sosem voltak olyan hű de szép barátnőim, de számomra ők voltak a legszebbek és nem hagytam el volna őket valaki másért.. mivel lenne az jobb? Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái! Annyira lerí a másikrol ha nem veszi komolyan a párját, mégis ragaszkodunk hozzá mert szeretjük.. de akinek ilyen önző felfogása van h csak magára gondol és ugy van vele h addig vagy jo neki amig épp nem akad más, az nem érdemel meg senkit!
2010. máj. 15. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!