Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért "szeret ki" rögtön a barátjábol ha meglát egy nála sokkal helyesebb pasit?

Figyelt kérdés
Nem ugy értem h rögtön ott is hagyja, hanem onnantol kezdve az a fiu érdekli, a barátnőiről is rola beszél.. nem becsülik meg azt aki szereti őket, én ezt tapasztalom!
2010. máj. 12. 07:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan 2 éve együtt vagyunk a párommal, úgyhogy nem nagyon vannak tabuk. Ha megkérdezem a véleményét, meg szokta mondani, kit tart helyesnek, kit nem.... De esze ágában se lenne egy jobb képűről álmodozni-áradozni, mert engem szeret.. Szóval csak ki kell fogni egy jó lányt, és ez többet nem probléma. Sokan féltékenykedéssel meg plasztikai sebésszel próbálják megoldani, pedig csak nem jó partnert választottak.
2010. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm 18 éves volt de a korához képest elég gyerekesen viselkedett ilyen téren.. de jo látni h vannak még ilyen lányok!
2010. máj. 12. 08:47
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

18 éves, ennyi, éretlen, nem tudja, mi számit igazán. Honnan is tudná. Nem akartam ezzel megbántani, majd biztos ő is rájön egyszer..

Szakitáshoz kevésnek tűnik, de ha tényleg nagyon zavar, biztatlak a továbblépésre, azért elszórva, de vannak okos, jó lányok már 18 körül ;)

2010. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem sem volt egy Don de Narkó, de mégsem tudtam más pasira ránézni. Most dobott:(

Meg kell tanulnom újra más szemmel nézni a pasikat...nehéz lesz.

2010. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy "lány" így tesz, akkor az nem is szerette a barátját!

Mert ha szeretné, akkor számára ő lenne a világon a legtökéletesebb pasi!!

Am 18L

2010. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondolom hogyha szeretünk valakit igazábol akkor ő nekünk a tökéletes és nem valaki mást keresünk!
2010. máj. 14. 18:57
 17/24 anonim ***** válasza:

Mi is majdnem 2 éve vagyunk együtt, de én még mindig a barátomat tartom a legjóképűbb férfinak, akit ismerek... néha már úgy érzem, túl gyermeteg lélekkel rendelkezem emiatt, na mindegy :) A ő teste nem kigyúrt, de amióta megismertem, nem is vonzanak a nagy muszklik :D Helyesnek tartom akkor is, amikor nem borotválkozik meg, ha tiszta kosz és akkor is, ha totál gyűrött a pólója... nem érdekel, mert odabent egy olyan különleges lélek lakozik, amin a külső (bármilyen legyen is az) semmit sem csorbít! :)

21/L

2010. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen lányok,de én nem ilyen vagyok.
2010. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
én 14/L vok szóval még gyerek vok mondhatjuk úgy is:) de sztem ez hülyeség aki ezt csinálja az elég éretlen lehet. nem tom. nekem van egy pasim akit szeretek akkor én észre se veszem a többi 1000x helyesebb pasit még akkor sem h ha a bnöim mutatják h "nézd mien helyes és téged nézz épp" kit érdekel? ha egy pasival boldog párkapcsolatban élek akkor azzal törődöm nem más pasikkal akik lehet h 100x helyesebbek de 100x hamarabb lelépnek egy másik csajjal.A külső számít de csak 50%ba MAX!
2010. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19/L vagyok soha nem érdekelt a külsö, sem a pénztárca szinte mindenkit megkaphatok ... és az akibe szerelmes vagyok mégsem akar :( bár ez nem a tárgy része...jol esett kiadni.(
2010. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!