Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért "szeret ki" rögtön a barátjábol ha meglát egy nála sokkal helyesebb pasit?

Figyelt kérdés
Nem ugy értem h rögtön ott is hagyja, hanem onnantol kezdve az a fiu érdekli, a barátnőiről is rola beszél.. nem becsülik meg azt aki szereti őket, én ezt tapasztalom!
2010. máj. 12. 07:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kislányokkal találkoztál, akiknek a külső sokkal többet nyom a latban mint a belső.

Felnőtt korban ez már nem így működik, ki lehet nőni belőle.

Egy idő után a belső értékek sokkal fontosabbá válnak.

21/L

2010. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van az előzőnek! Felnőttkorban a csajoknál már nem a külső számít, hanem a pénztárca!
2010. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban egyetértek az előző hozzászólóval. Az én pasim nem a világ legjobb pasija, láttam már nála helyesebbet meg jobb testűt...stb, viszont nem hagynám ott azért mert más esetleg jobban néz ki nála, sokkal többet érnek a belső tulajdonságok és a szerelem. 20L
2010. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok és a legelsővel értek egyet:) A pénztárcával meg szerintem ne általánosíts, lehet hogy csak 20 éves vagyok, de hidd el hogy sok pasinál jobban keresek, tisztességes munkával!! És szerintem nem én vagyok az egyetlen ilyen nő..
2010. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok.

Mért olyan hihetetlen, hogy vannak normális, nem anyagias nők? Elhiszem, hogy egyre kevesebb de vannak, de ez nem igaz mindenkire. Az én párom szorgos, nem élünk fényesen de tiszta szívből szeretjük egymást, és ha csak egy szakadt csöves volna akkor is ugyan így szeretném!

2010. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Bevallom őszintén, nekem azért olyan hihetetlen, mert nem igaz! Ha nem keresne semmit a pasid és nem dolgozna fogadjunk úgy már nem kellene! Mert nem biztosítja a megélhetésed.
2010. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. Hidd el nálam ez így van! Mindenkinek van egy párja az életben, én megtaláltam és nem engedném el soha.

Voltam én már úgy életem során, hogy épp csak kenyérre futotta, vagy nem vacsoráztam mert már nem volt mit.

A materiális dolgok csak a komfort érzetet növeli, nem pedig az együvé tartozás érzését befolyásolja.

2010. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen igazad! Ha valakit szeretsz nem a pénzéért szereted. Az előző pasimmal fél évig voltam együtt és egy percet nem dolgozott, én vettem meg neki amire szüksége volt, és nem ezért szakítottunk. Másrészről meg abban is van valami ha nem dolgozna nem lennék vele...attól függ mért nem dolgozik...ha keres munkát csak nem talál arról nem ő tehet mért hagynám ott? Pont ez az hogy kitartok mellette mert szeretem. De ha azért nem dolgozik mert nincs kedve meg lusta, és semmit nem csinál egész nap, egyértelmű hogy otthagynám, mert semmire nem fogja így vinni és engem is csak leminuszol teljesen. ÉS nem neki kell biztosítania az én megélhetésem, hanem együtt kell biztosítanunk a kettőnk, esetleg később a gyerekünk megélhetését.
2010. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
3. voltam /20L
2010. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
07:53..azért a "nem keres semmit és nem dolgozik" meg a vastag pénztárca közt van egy átlagos élet. Ha nem dolgozna,akkor ott az akarással volna baj...na olyan pasi tényleg nem kéne,aki ebből sportot űz. De én sem vagyok anyagias egyáltalán és bízom benne, hogy vagyunk még így néhányan. Fontos a biztonság, de csak ezért nem lennék olyan valakivel,akit nem szeretek.
2010. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!