Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtehetem, meg kell tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, meg kell tennem, vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából rengeteg olyan problémám adódott a közösségi oldalakkal,hogy töröltem magam mindenhonnan,és egy időre rá a barátom is...Kacérkodott kommentekben,felvette a lányokat onnan msnre,csajozott mondhatni.Megbocsátottam,de úgy hogy letörli magát...Megtette,viszont most az történt hogy regisztrált egy sokkal ismerkedősebb portálra,és elkezdtem balhézni,mire berágott hogy nem hagyok neki levegőt és letörölte magát...Úgymond szeretném kizárni az életemből az ilyen oldalakat,és nem szeretném ha ő fent lenne az ilyeneken érthető dolgok miatt...Régen az volt mindig hogy ki nézett meg,kit néztél,kinek írtál,ki írt neked,miért ismizel...És én nem tudok így élni...Elvárhatom tőle hogy ne legyen ilyen oldalakon fent?
2008. okt. 12. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire nem irányíthatod...az én párom is felveszi a csajokat msn-re,e-maileznek mint barátok...de megértem hisz nekem is vannak fiúbarátaim akiknek irok kommentárt összejárunk! Úgyhogy ha hagyja magát nagyon papucs ha nekem mondaná a párom h lépjek ki az oldalról nem lépnék le..az én dolgom őt szertetem s nincs miért aggódnia! Neked sem kéne ezeket felhúznod magad habár ha olyan a pasid hogy ennyire nem bízol bennne,nincs alapja a kapcsolatnak!
2008. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
próbálkozom bízni,de miután egyszer letagadott,meg megígérte egy "babucinak" h mennek partizni,bizonyíték kell...
2008. okt. 12. 18:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak barátkozik kell neki egy kis szabadság...ezek az oldalak nem olyanok hogy húúú...sztem az hogy megcsal vagy nem tök nem ettől függ hogy fenn van e ezeken! Ez hogy szólt vkinek hogy mennek partyzni...menj te is,s kérdezd meg h megbízhatsz e benne ,szeret e nagyon! S ha igen ne aggódj
2008. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen?én bíztam rendesen,eljátszotta...egyszer letagadott,majd ezzel ide megy oda megy,mikor nekem azt mondta h már 1hónapja letörölte magát msnről...egy ismije beszólt nekem,és a csajnak meg azt mondta h köszöni h leoltott engem,rámfért...na ez azért szép...mikor ok nélkül nekemáll vki,őt védi...megígérte h befejezi,letörölt mki olyat msnről...csak egyszer újrakezdtük a dolgokat,elvileg letörölte az olyanokat és egy hónapra rá kiderül h mégis cukiskodik velük... elég durván...de én ezeket most megpróbálom lezárni magamban,megígérte h megváltozik,hiszek neki...azóta úgy látom változott,minden jónak nézett ki,és jött ez a közösségi,sztem inkább ismerkedős oldal regisztráció,amitől tudja h rosszul vagyok...tudom h szeret,nem akarom eltiltani semmitől,de vannak határok,amiket nagyon sokszor átlépett,és szeretném ha bizonyítani tudna nekem...és ez jelenleg a közösségi portálok kizárásával megy...
2008. okt. 12. 19:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző, sem hisztis-hozzáteszem ha rólam ilyesmiket írogatna a barátom már rég nem lennénk együtt mert nem vagyok senkinek sem a játéka..ha szeretem ha nem.Ha a neten ezt csinálja(kikezd lányokkal, letagad stb.) szerinted élőben hűséges? A problémát ezzel nem fogod megoldani, mert ha nem csajozik majd a neten akkor megteszi élőben-itt most a hozzáállásán kéne változtatnia.Az én barátom is fennt van közösségi oldalakon de nincs belőle gond..főleg nem ilyesmi.Ha ezen nem változtat akkor hagyd ott-ne légy a játéka..Talán akkor jönne rá, hogy mennyire fontos voltál neki ha nem lennél,mindenképpen beszélj vele.Nem tudom van e értelme mert nem úgy tűnik mint akit érdekel a véleményed..ne haragudj de szerintem ez a helyzet:(
2008. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!