Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtehetem, meg kell tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, meg kell tennem, vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából rengeteg olyan problémám adódott a közösségi oldalakkal,hogy töröltem magam mindenhonnan,és egy időre rá a barátom is...Kacérkodott kommentekben,felvette a lányokat onnan msnre,csajozott mondhatni.Megbocsátottam,de úgy hogy letörli magát...Megtette,viszont most az történt hogy regisztrált egy sokkal ismerkedősebb portálra,és elkezdtem balhézni,mire berágott hogy nem hagyok neki levegőt és letörölte magát...Úgymond szeretném kizárni az életemből az ilyen oldalakat,és nem szeretném ha ő fent lenne az ilyeneken érthető dolgok miatt...Régen az volt mindig hogy ki nézett meg,kit néztél,kinek írtál,ki írt neked,miért ismizel...És én nem tudok így élni...Elvárhatom tőle hogy ne legyen ilyen oldalakon fent?
2008. okt. 12. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ne keverjünk két dolgot. ha sima közösségi oldalakon van fenn, mint az iwiw, a myvip, facebook, stb., és ide nem csajozni jár, akkor rendben van, nem várhatod el tőle, hogy ezekről törölje magát.


ha viszont direkt csajozni jár ilyen helyekre, netán társkereső oldalakon van fenn, akkor meg miért vagy vele?

2008. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
igen, elvarhatod tole. sot, mar reg rossz, ha neked kell szolni es 'nem tudsz igy elni'. gondolom nem linearis algebra feladatok megoldasarol beszelgetnek ilyenkor.
2008. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
és ide nem csajozni jár - de csajozni jar: Kacérkodott kommentekben,felvette a lányokat onnan msnre,csajozott/regisztrált egy sokkal ismerkedosebb portálra
2008. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem konkrétan nőzött...de myvipen,barátikörön ment az ismerkedés,de szexi vagy komment,bnőm egy hisztis féltékeny liba sajnos,de am nyugodtan ismizhetünk levelezés...és ezeket untam meg...letörölte magát,és most regelt egy újon(netlog),ami ahogy láttam ezerszer rosszabb mint a többi...és mondta h jaj,mit balhézok,meg elvárom azt is h ne vegyen levegőt...de letörölte magát,csak előtte kiosztott h nem hagyom élni..
2008. okt. 12. 18:20
 5/15 A kérdező kommentje:
én túltettem magam ezeken,kibékültünk,utolsó esélyét játssza...próbálok benne újonnan megbízni...de most ahogy regelt,bepipultam h megint minek kell az az oldal,és dacoskodott,de letörölte magát..viszont közölte h a kapcsolat nem börtön h ne hagyjam élni...de én tudom h nem tudnék úgy vele lenni h na ma kinek írtál,látom van egy új ismid,ki az...nyugodtan akarok élni,ismerkedés nélkül...
2008. okt. 12. 18:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elvárhatod, de minél inkább tiltod, annál inkább akarni fogja, és titokban fogja csinálni!

Lehet, hogy csak a visszaigazolás kell neki, és esze ágában sincs megcsalnia téged! Ezt kell vele letisztáznod!

Engem a közösségi oldalak nem zavarnak, de ha meg akar csalni, úgyis megfogja tenni, ha fenn van ilyenen, ha nincs!

2008. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%
lehet en vagyok regimodi, de egy ilyen utan h. @bnőm egy hisztis féltékeny liba sajnos,de am nyugodtan ismizhetünk levelezés...@ ugy kiba,,, ize kitennem h. csak nezne
2008. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen,de nem lennék én olyan rossz ember...tagadott már le,jajj,majd menjünk együtt xybabuci,ismizzünk,bnőm dolgait senki nem viselné el,stb...ezt 2év után kaptam a pofámba egyszerre...nem az h tiltani akarom,de ezt csinálta,akárhányszor megbeszéltük h nem helyes...sírt h bármit megtesz értem,és erre regel egy másikon...és tudom h ugyanaz menne...így is olyan féltékeny természetem van,de ő még rátesz egy lapáttal...pedig tudja h megint el kell nyernie a bizalmamat,és utolsó esély,de regel...:( megint mindennap lógnék az oldalon h na ma ki nézte meg,kit vette fel ismerősnek,meg h biztos leveleznek,szokás szerint...mondtam neki h ha bizonyít,akkor egy idő után lehet h nem zárkóznék el mondjuk az iwiwtől,mert ott nem lehet kommentelni,stb...de nekem ehhez idő kell,és nem a kommentelős,ismerkedős oldalakra leszek vevő...
2008. okt. 12. 18:32
 9/15 A kérdező kommentje:
szeretem....:$
2008. okt. 12. 18:33
 10/15 anonim válasza:
100%
az h szereted egy dolog, es altalaban az sziv egy kapcsolatban, aki ezt erzi, mikozben a masik nem erez hasonlot, csak nehez ilyenkor objektiven gondolkodni. de inkabb ugy gondolj bele: igy viselkedik az, akivel el tudnam kepzelni a jovomet? nyugodt, biztos jovot biztositana nekem es esetleg ha gyermekunk lenne a csaladjanak?
2008. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!