Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart a szerelem? Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a szerelem? Pár hónap? Pár év? Nektek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Látod hogy mennyire változó mindenkinél? :-) Mindenki nmást ír...Én is a barátommal két és fél éve vagyunk eggyütt s már nem érzem azt amit az elején...Meghaltam volna ha el hagy és most szinte várom...mert én nem akarom meg tenni...
2010. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 eve szuntelenul szeretjuk egymast. Amikor talalkozunk most is ugyanolyan orommel pillantunk egymasra mint az elso honapokban, es ez az erzes egyre csak erosodik, naprol napra. Azt akarom hogy orokke tartson,mert csodalatos
2016. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Eddig kétszer voltam szerelmes. A második az jelenleg is tart (nem vagyunk együtt, de rajta vagyok az ügyön). Az első visszautasított. Körülbelül 3 évig tartott magam túltenni rajta, DE csak annak köszönhetően, hogy középsuliba mentem, ahol egy másik lány kezdett tetszeni (aki jelenleg is). Szóval igen, változó, de általában évekig tart.
2017. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A parommal lassan 4 eve vagyunk egyutt, elso igazi szerelem. Az 1.-2. Ev kornyeken volt egy mely hullamvolgy amikor azt hittuk vege (a rozsazsin kod eltunt) most viszont a fellegekben jarunk. Egymasra talaltunk, megertunk a parkapcsolatra es kimondhatom hogy szerelmesebb vagyok mint a legelejen.
2019. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!