Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem, hogy 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy 3 hónap alatt sikerült kiszeretnem belőle és lezártam a dolgot, az azt jelenti, hogy nem is volt akkora szerelem?

Figyelt kérdés

Harmadik hónapnál mintha elvágták volna a fájdalmat. Egyszerűen eltűnt. Furcsa, mivel nagyon szerettem, még akkor is, mikor szakítottunk. Szenvedtem egy csomót miatta, de hirtelen mintha már nem szeretném. Vagy ez csak azért van, mert rég láttam és nem tartjuk a kapcsolatot?

És ha úgy érzem túljutottam rajta, akkor az már teljes "gyógyulás"? Vagy ez csak átmeneti?


2010. jún. 10. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most figyelj: azt mondja a lány, nem tudta túltenni magát rajtam, pedig már egy éve gyilkoljuk egymást, a mostani faszikájával megszakítottak, fél év volt, és 1 hónap alatt elfelejtette... most akkor nálam mi van?

Egyébként meg lehet, hogy csak jól tudod manipulálni magad/erős az akaratod. Szerintem bárki, bármikor el tudná felejteni a "volt barátját/barátnőjét", ha nagyon akarná.

2010. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak "el akartam" felejteni. Ezért sikerült.

Olvastam már itt, hogy fél évnél is tovább "gyászolják" egyesek a szerelmüket. Nálam meg elmúlt ilyen gyorsan. Pedig tényleg nagyon szerettem. Talán az is közrejátszott, hogy nagyon nagyot csalódtam benne...

2010. jún. 10. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
hát figyelj én 4évig voltam a ex-emmel együtt éltünk , szerelmes voltam minden ok volt, csak rajta kaptam kefélés közben egy leánykával! még aznap kiszerettem belőle, egy percet nem sírtam utána !Csalódtam e vagy mi az oka. Ha látom ha nem látom már csak nem is fáj, semmi , kész ,mitha soha nem is ismertem volna!Mondjuk nekem azóta van más és boldog vagyok és lehet ez is az oka, de pár hónapig nem volt nekem sem senki.
2010. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!