Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart a szerelem? Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a szerelem? Pár hónap? Pár év? Nektek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fél/egy év, már nem emlékszem.
2010. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Már 7 éve vagyok a párommal. Úgy érzem még mindig szerelmes vagyok, és ő is. Igaz ez lehet azért is, mert ritkán találkozunk, kb. 2-3-4szer egy héten, mikor hogy. Tehát nem élünk együtt. De szerintem ha együtt laknánk, már rég egymás idegeire mentünk volna. Néha így is...:)
2010. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem az oviban volt...:D 4 évig tartott:D

A másik általános suliban...ott 7 évig voltam szerelmes egy srácba:P

Aztán lett az első komolyabb kapcsolatom, ott 2,5 évig voltam szerelmes...aztán közel 4 éve voltunk együtt, amikor szakítottunk...

Most 8 hónapja szerelmes vagyok egy srácba, de ez csak plátói:/

Mint láthatod, elég kitartó vagyok:D

Szóval ez emberfüggő...valaki csak 1-2 hónapig szerelmes, valaki évekig, és vannak olyan is akik meg egyszerűen nem is tudnak szerelembe esni...!

Egyébként azt mondják, hogy elvileg a szerelem biológiailag 3 évig tart...


19L

2010. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az én barátom meg csak pillanatokig szerelmes belém, csak akkor, amikor attól fél, hogy elhagyom.

akkor ölelget, puszilgat, stb

amúgy utcán is szinte én fogom a kezét

és ez megy lassan 1 éve!

2010. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Míg el nem kezditek unni egymást egy picit.
2010. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk a kézenfogásból ne vonj le következtetéseket. Én nem szeretem pl. mert kényelmetlen, nehézkesebb közlekedni úgy. Inkább arra figylej te mennyire viszonzod a szeretetét a négy fal között és nem mások előtt!
2010. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az igazi négy éve kezdődött, és máig tart. Mai napig szerelemes vagyok a páromba és ő is szerelmes belém. Mintha tegnap kezdődött volna. Két éve élünk együtt. Persze ne úgy képzelje senki hogy nálunk csupa rózsaszín minden, mert itt is vannak hullámhegyek völgyek, de nem telik el hét úgy hogy ne lángolnánk újra és újra. Viszont sokat is kell dolgozni érte hogy működjön,mert egy igazi kapcsolat szerintem nem működik ráfordított energia nélkül. 36/n
2010. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ÖRÖKKÉ!
2010. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudósok szerint a szerelem érzetet termelő hormont az agyad kb 2 évig termeli, de ez változó. Lehet örökké is.
2010. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Emlékszem, mikor a párommal összejöttem ( ennek már több mint 5 éve ) , azt mondták a közös ismerősök egy szilveszteri buli után, hogy semmi nem tart örökké, és 5 év után is így ölelgessük egymást, és akkor igazi a szerelem.


Azt tudom mondnai, hogy 5 év után is ugyanugy egymáson lógunk, ha elmegyünk bulizni, nem engedjük e egymás kezét.

Amikor reggel felkelek, akkor ugyanolyan szerelmes szemekkel mondja nekem, h "jóreggelt", mint 5 éve. Érdekes...

Ugyanolyan féltékeny vagyok minden nőneműre, mint 5 éve :) Szinte semmi sem változott, csak az idő haladt :) Én azt mondom, hogy van szerelem 5 év után is.

2010. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!