Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veletek ilyen? Orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyen? Orgazmus után elsirtátok magatokat? Lehet, h már nem szeretem a barátoma, vagy mi történt?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, voltak nagyon rossz időszakok, ő flörtölgetett más csajokkal, amikor meg a fejéhez vágtam, engem nézett hülyének, meg kiröhögött, leszidott, stb. mintha nem lennénk egyenéő felek. már nem is mondhatok neki semmit, mert " nem vok én az ő anyja, h megmondjam neki, h mit csináéjon ", és mindezt elég durván mondja. mostanában szexelni se nagyon van kedvem vele, de orgazmushoz van kedvem. ahhoz meg ugye az kell, h együtt legyünk. de múltkor elsirtam magam utána, és nagyon rossz lett a kedvem, és azt mondtam neki, h k.rvának érzem magam, h ilyen sz.r a kapcs., én meg lefekszek vele. ő meg azt mondta, h nagyszerű, mostmár azt se mondhatjuk, h csak szexelünk, mert már az sincs.. utána egyszerűen nem tudtam együtt lenni vele. felajánlottam, h kielégitem kézzel, ez meg is történt, a hasamra élvezett el, de nem tetszett neki, mert " az nem elég jó, h vki kézzel elégit ki ". totál hülyén érzem magam, szakitani kellene, tudom, de sehogyse megy. ő volt nekem az első. mi lenne a legjobb? 20, l
2010. máj. 9. 22:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Sajnáltathatod magad még egy kicsit, de előbb-utóbb a sarkadra kell állnod! Vagy legyél depis, és akkor mindenki elkerül!
2010. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
am hova valosi vagy? remélem nem vagyok indiszkrét:$
2010. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

nem sajnáltatni akarom magam, csak tanácsokat kérek. ha nem tetszik a kérdésem, akkor kérem.. nem kell, h irj.


szerbiai vok, nem vagy indiszkrét.. :))

2010. máj. 9. 23:32
 24/30 anonim ***** válasza:
20 éves fiatal lány vagy, előtted áll az egész élet, imserkedj, flörtöj, most annak van az időszaka, és nagyon értelmes lánynak tűnsz, könnyen találsz magadnak egy olyan pasit, aki megbecsül. ( de tényleg: NAGYON KÖNNYEN)
2010. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
remélem, h találok, de sose volt még normális pasim. amikor éppen lehetett volna 1, akkor elszurtam.. :S
2010. máj. 10. 12:19
 26/30 anonim ***** válasza:
tulságosan is függesz tőle nem? ha annyit sírsz miatta miért nem lenne egyszerűbb ha lépnél? és ráadásul 20 éves vagy! ha együtt maradsz vele jóhogy nem találsz normális pasit(: sok sikert! Lépj nagyot!
2010. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Tényleg az lenne a legjobb, ha szakítanátok.

Tudom, hogy nehéz, pláne ha ő volt neked az első, és 2 év mégiscsak 2 év, de amit leírtál, abból lejön, hogy nincs szükséged erre a kapcsolatra.

Biztos, hogy rossz lenne először, de aztán könnyebb.

Fiatal vagy, ne pazarold az időd olyanra, amin már nem tudtok változtatni, mert nagyon úgy néz ki, hogy ez jobb már nem lesz.

(Egy időben nálam rendszeres volt az orgazmus utáni sírás, annak is megvolt az oka, és nem volt vmi jó érzés...)

2010. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Drága kicsi lány! Ha már annyit sírtál miatta eddig, egyszerűen csak annyit kéne mondanod neki, hogy "vége", és még egyszer utoljára kisírni magad. Ennyi! Már nagyon sok könnyet elpazaroltál erre a bunkóra! Meg sem érdemli, a könnyeidet sem tiszteli, meghatná szerinted, ha dobnád? Én úgy gondolom, nem. Sajnos.


Utána el lehet menni barátnőkkel bulizni, igazi csajos bulit csapni, élvezni, hogy szabad vagy, kacérkodni! Élvezd az életet! Vissza se nézz! Én már rég megtettem volna a helyedben. A magánytól félsz? Hidd el, az ennél is jobb! Így a magad ura leszel, és nem kell amiatt idegeskedned, hogy megcsal!


Az pedig nem igaz, hogy nincsenek rendes pasik a mai világban! Igenis vannak! *saját tapasztalat*


Próbálj meg könyvtárban ismerkedni - láttam, színházba jársz, egyetem, ilyesmi -, hát ha látsz egy helyes pasit, amint olvas valami regényt, és azon filózik, hogy kivegye-e, menj oda, és vagy mondj valami pozitívumot a könyvről, ha ismered, vagy ajánlj neki valami jót! Ezek be szoktak válni. :) Hacsak nem véletlenül egy könyvmolyt fogsz ki, aki csak betűből ismeri a romantikát meg a csajozást. :D Vagy ha véletlenül a színházban egy neked tetsző pasi ül melléd, szünetben indíts beszélgetést! Legyél kreatív és elbűvölő. :)


(Amúgy meg, ha nekem azt mondta volna egy pasi valaha is, hogy nem jó neki a kézimenet, odavágtam volna, hogy akkor csináld magadnak, azt' csókolom, indultam volna haza. :D)


21/L

2010. máj. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Lapát!
2010. máj. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem i ugyan ez a problémám.
2010. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!